Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szülők! Elmagyaráznátok, hogy...

Szülők! Elmagyaráznátok, hogy a ti logikátok alapján mi a kettő között a különbség?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem a szüleimet, hogy megengednék-e, hogy piercingem legyen. Azt mondták, hogy nem vagyok normális, nem engedik meg. Pár nappal később megkérdeztem, hogy akkor tetoválásom lehet-e, és igent mondtak? MI A KETTŐ KÖZÖTT A KÜLÖNBSÉG? Komolyan nem érte, a pc az olyan mint a fülbevaló, a tetoválásnál viszont egy anyagot visznek a bőröd alá... Szerintem ez se jobb...

2016. márc. 20. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Tetoválásokból vannak szépek is, de egy pc-től szinte egyből "hülye ribannc" kisugárzásod lesz
2016. márc. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

én megvallom őszintén, szívesebben engedném a piercinget, mint a tetkót. a piercing nem végleges. akár órák alatt is beforr.

a tetoválás viszont eléggé végleges. mert a lézeres eltüntenés drága és nem is biztos.

mivel engedélyt kérsz még, gondolom 18 alatt vagy . szerintem jól gondold meg,hogy mit tetováltatsz és hova.

2016. márc. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Örülj hogy megmentettek a saját ízléstelenségedtől, később még meghálálod nekik. Nagyon undorítónak találom a piercinget, mondom ezt 17F-ként.
2016. márc. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
48%
Tetoválásból valóban van szép, de a pc nem valami jó kisugárzást ad. De ha felnősz Te döntessz a dolgaidról már és nem a szüleid, de azért hasznos lenne megfogadni néha a tanácsaikat.
2016. márc. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
nem mindegy hogy nemi piercinget akarsz vagy tetoválást a válladra...
2016. márc. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem a tetkók ribisek és piercingből van szép, de te tudod.
2016. márc. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Erről van szó, mindenkinek más tetszik, más az ízlése. Van aki a pc mellett van és a tetkótól van rosszul és van aki fordítva. Ízlések és pofonok... Én is azért szerettem volna orrpiercinget, mert ha úgy tartja kedvem, hogy elég volt és már nem tetszik, akkor kiveszem és beforr. Ugyanakkor pc-ből is vannak szépek! A tetoválás is egy nagy művészet, és szeretnék is, de nem gondolom, hogy bármivel is jobb lenne egy pc-nél, mellesleg ezt nem tudom csak úgy eltüntetni. Ahogy látom ez tényleg az alapján működik, hogy kinek mi tetszik.
2016. márc. 20. 16:18
 8/10 MZ.per.X ***** válasza:
52%

Én férfiként bénának tartom az orr PC-t, a karika idétlenül néz ki, az ilyen apró "ékszerek" meg fél méternél távolabbról nézve pont olyanok mint egy gennyes pattanás. Persze előnye hogy legalább bármikor eltávolítható nem úgy mint a tetoválás, vagy a fültágítók, na az amit sosem fogok megérteni hogy MIÉRT?. Tetoválásból az a baj, hogy ritka az igazán ízléses, jól kinéző, az ilyen r..banc rendszámok számomra kifejezetten kiábrándítóak.


Na mindegy, a logikát én sem értem hogy miért nem lehet PC ha tetoválás igen.

2016. márc. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végre egy normális válasz! Teljesen egyetértek veled. Én mondjuk ilyen orrcimpára illeszkedő karikát szerettem volna, nem azt a nagyon elálló malackarikásat :D A fültágítót én sem értem, mondjuk én ha meglátom az ájulás kerülget, de hát ez is ízlés kérdése. Én nem ri*banc rendszámot szeretnék, szerintem az gusztustalan és régimódi, meg amúgy sincs sok értelme. Szerintem már sose fogom megtudni, hogy miért :D
2016. márc. 20. 16:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ez elég fura. Én szülőként hamarabb engedném a piercinget, mint a tetoválást, mert a tetkó végleges, a piercinget meg ki lehet szedni és hamar be is forrhat. Szóval én se értem a szüleidet :D
2016. márc. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!