Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is egyre több ázsiai...

Ti is egyre több ázsiai emberrel találkoztok?

Figyelt kérdés

Nyugat Magyarországon élek és,mintha napról-napra,több ázsiai emberrel futnék össze.

Nincs bajom velük csak furcsállom.

Mitől van ez?



2016. márc. 20. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Budapesten is valahogy többen vannak.

A plázában és metróban is láttam mostanában.

Gondolom jönnek Ázsiából Magyarországra vállalkozást indítani stb.

Olcsó, kínai ruhák, holmik kellenek a magyarnak.

2016. márc. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Én heves megyében lakok, erre szerintem nincs sok ázsiai, alig látni párat. Pedig én örülnék ha több ázsiai is lenne itt, valamiért nekem nagyon tetszenek és aranyosnak tűnnek. Mármint magyarokhoz képest akikből ugye sokkal több van, de normálissal még nem nagyon találkoztam.
2016. márc. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

#1

Nekem sincs bajom velük, egyik külföldivel sem.

Segítek tájékozódni, ha problémájuk van.

2016. márc. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Mert ázsiában már túlnépesedés van és ide jönnek szaporodni , lopják a csajainkat, magyarországból akarnak meggazdagodni, stb stb...
2016. márc. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
Chin-shan quua! Ni, tjirüpo no hashajiq!
2016. márc. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
amióta a kormány úgy osztogat letelepedési kötvényt hogy csak 10 évbmúlva kell kifizetni ezressével jönnek az ázsiaiak meg az afrikaiak is.
2016. márc. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
A menekültekre gondolsz? Ők is ázsiaiak.
2016. márc. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem a menekültekre gondolok.Általánosságban véve,több ázsiaival találkoztam mostanában.
2016. márc. 20. 17:35
 9/13 anonim ***** válasza:
34%

Én szívesebben találkozok ázsiaival, mint magyarországi magyarral. Minden tekintetben külömbnek tartom őket.


Egy itt született magyar állampolgár

2016. márc. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem mindegy, hogy Ázsiának melyik részéről származó emberekre gondolsz. Ha távol keletiekre (kínaiak,japánok...),akkor azok azért jönnek mert nagyon nagy a népsűrűség az országukban.(+ Kínában ugye az is közrejátszik, hogy sokkal több a férfi, mint a nő, ezért kénytelenek más országban szétnézni, ha párt akarnak). A közel keletiek jó része pedig elsősorban azért jön ide, mert rossz a közbiztonság az országukban, háború van stb. és egy jobb élet reményében jönnek ide, csak azt nem értem, hogy az ugyancsak közel-keleti, de háborúmentes ,gazdag országok(pl. Egyesült Arab Emirátusok) miért nem fogadják be ezeket a menekülteket, ha már úgyis ugyanaz a vallásuk, meg a szokásaik. Miért az arab világ számára teljesen idegen európai kultúrának kell befogadni ezeket az embereket?
2016. márc. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!