Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akarnak a férfiak...

Miért akarnak a férfiak állandóan szexet? Mit kell tenni, hogy ne csak ezt a "lehetőséget" tartsák számon ha randizom velük?

Figyelt kérdés
Nem vagyok könnyű vérű, és nem is voltam az, de valamiért soha nem akarnak velem párkapcsolatot, csak szexelni, ez már megalázó számomra és elkeserítő. Mindig mondják, milyen szép vagy, meg kedves...stb. Akkor miért?
2016. márc. 20. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Na, azt sem kedvelnéd, ha csak a lelkedet szeretnék.
2016. márc. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ez a véleményed a férfiakról (ami egyébként nem állja meg a helyét), akkor még mit akarsz tőlük? Láthatóan már leírtad őket, hogy ilyen általános kijelentést engedsz meg magadnak.
2016. márc. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rossz körben kutakodsz, valamiért csak ezeket találod meg.
2016. márc. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem írtam le őket, de engem miért "ilyenek" találnak meg? Mit szeretnék egyszerű, kapcsolatot. Biztosan vannak még normális srácok, de hogy lehet megtalálni őket? Ez tudom, hogy buta kérdés, de mostanában ez érdekelne, talán nincs is rá válasz.
2016. márc. 20. 18:50
 5/10 anonim ***** válasza:

"Biztosan vannak még normális srácok, de hogy lehet megtalálni őket? Ez tudom, hogy buta kérdés, de mostanában ez érdekelne, talán nincs is rá válasz."


- Nem ezt a kérdést tetted fel.

2016. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha mindegyik azt mondja nem akar komoly kapcsolatot akkor idősebb korosztályban keresgélj, én 28 vagyok de eszembe se jutna még családot alapítani
2016. márc. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A probléma ott van, hogy nem akarod észrevenni a normális pasikat mert hogy az "milyen unalmas már, milyen egyszerüek.. igy az igényeket feljebb helyezed, mert hogy te annál többnek tartod magad..
2016. márc. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Minden bántás nélkül, nem az a fajta csaj vagy esetleg, aki miniszoknyában, tűsarkúban, kitett cicikkel teszi-veszi magát, és közben az a véleménye, hogy ez szerény és szűzies viselkedés, és a férfiak a hülyék, mert ezt kXrvásnak találják? Mert ha igen, akkor vedd tudomásul, hogy ez kXrvás. Add elő magad másképp, és akkor másféle férfiaknak fogod felkelteni a figyelmét.


Másik lehetőség, ahogy fent is írták, hogy a rámenős, macsó csajozógép csávókra buksz, és azt szeretnéd, ha ezek között találnál egy olyat, aki elkötelezettséget és párkapcsolatot szeretne veled. Nem fogsz. Ennek pont ez a lényege: ezek a csávók éppen attól ilyenek, hogy nem akarnak párkapcsolatot. Barátkozzál meg azzal a gondolattal, hogy a párkapcsolatot kereső férfiak azok másmilyenek.

2016. márc. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy soha nem járok tűsarkúban, a miniszoknyában kényelmetlenül érzem magam, még a kivágott felsőket sem szeretem, úgy, hogy lehet tényleg a csajozó gépekre bukom, és ezért van, köszönöm a válaszokat!
2016. márc. 21. 06:04
 10/10 anonim ***** válasza:

Úgy vettem észre, hogy egyre több nő van ilyen helyzetben. Itt is sok az ilyen kérdés, de a való életben is több ilyen csajt ismerek.

Általában 2 ok szokott lenni:

1, A nő nem tud a szexen kívül mást nyújtani a pasinak. Ez az az eset, amikor a csaj vagy nagyon egyszerű és butuska, vagy hihetetlenül rosszul kommunikál és erőltetett, amit művel.

2, A nő csak azokat a pasikat veszi észre, akik ilyenek. Úgy látom, ez a gyakoribb. Több lányt is ismerek, aki előszeretettel előadja, hogy senkinek sem kellenek komoly kapcsolatra és a pasik nem komolyak, miközben sorban küldik el az visszafogottabb, egyszerűbb, kevésbé menő srácokat. Közben pedig a csajozógépektől és olyanoktól várják a nagy szerelmet, akiken látszik, hogy úgysem akarnak semmi komolyat.

2016. márc. 22. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!