Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy reagáljak arra hogy...

Hogy reagáljak arra hogy anyukám mindig lekövérez, de szerintem ez azért túlzás?

Figyelt kérdés
Addig míg nem kezdett célozgatásokat tenni arra hogy kövérnek gondol, addig nem gondoltam magam annak:( 162cm és 49kg vagyok. Igaz, a csípőm széles, a koromhoz képest a mellem is kissé nagy. De nem értem, mi baja az anyukámnak velem? 14/L

2016. márc. 20. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy szerinted túlzás. Hozz fel egy nálad rosszabb példát. Az a lényeg, hogy te hogy érzed magadat a bőrödben. Ha teljes életet élsz, nem érzed magadat rosszul, egészséges vagy és nincs tőle önbizalomhiányod, akkor maradj olyan, amilyen vagy.
2016. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elhinni, hogy ezek alapján akár egy kicsit is duci lennél...
2016. márc. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2. válaszoló, bocsi hogy értetlenkedek, de ezt szarkazmussal értetted?

Egyébként még hozzáteszem hogy pólóban sem dudorodik ki semmilyen háj... komolyan nem értem anyukámat.Arról meg nem tehetek h a medencém szélesebb, mert az csont.És nincs időm edzeni a tanulás mellett, nagyon sok órám van. És bocsi hogy ennyit panaszkodok :D

2016. márc. 20. 20:35
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
49 kiló, tehát viszonylag vékony vagy, nagy mellekkel? Sorry, de lehet, hogy az anyukád egyszerűen féltékeny az alakodra.
2016. márc. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem szarkazmus volt :D Hanem egyszerűen ilyen magassággal meg súllyal nem lehetsz kövér. Az osztályban is sok lány van ilyen 160-165 cm között és a legvékonyabb is közülük valami 54 kg. Én 159 cm vagyok és ehhez valami 60 kg körül ._. Mondjuk én nem is vagyok vékony, de dagadt se, te meg 11 kilóval könnyebb vagy és még magasabb is, szóval lehetetlen, hogy egyáltalán egy kicsit is duci legyél..
2016. márc. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem :) Köszönöm a válaszokat!
2016. márc. 24. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!