Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a nők...

Miért van az, hogy a nők szabadon garázdálkodhatnak a férfiWC-kben, de ha egy férfi véletlenül kinyitja a nejének a nőiWC ajtaját, akkor kihívják rá a terrorelhárító osztagot?

Figyelt kérdés

2016. márc. 21. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Két alkalommal, két különböző helyen mentem be véletlenül női mosdóba, kissé spicces állapotban, és el is végeztem a dolgomat annak rendje és módja szerint. Mondjuk furcsa volt, hogy nem volt piszoár... :D De a lényeg, hogy senki sem akart meglincselni.
2016. márc. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Garázdálkodhatnak? :"D
2016. márc. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na ja . Én is szoktam fiú wc-be járni :)
2016. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fogadtatás mindig baráti :) Egyx egy rendelőintézetben zárva volt a női wc, hát bementem a férfiba, be is jöttek vagy ketten utánam (férfiak), szegények még ők voltak zavarban, az egyik meg is nézte az ajtón a ki írást, azt hitte Ő jár rossz helyen . Másszor a gyakorlati helyemen a taknő pont nagy takarított, na ott is bementem a "fiúba", naná, hogy bejött valaki, még marasztalt is :)))
2016. márc. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ezt az öltözőkben látom. Engem nem zavar ha a csaj bent campel a férfi öltözőben még akkor se ha mindenki pucéran rohangál (nyilván látott már ilyet), de ha fordított eset lenne tuti ki lenne borulva.
2016. márc. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!