Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ballagásról kérdések?

Ballagásról kérdések?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, és júniusban lesz a 8.-os ballagásom. Milyen blúzt vehetnénk, ami szép? Kicsit ducibb vagyok, ezért hosszabb szoknya kéne, de milyen "fazon"? És mekkora sarkú cipőt engednétek meg a lányotoknak? Illetve haj, köröm, és smink tippek? Tudom, ez egyszerre sok, vannak elképzeléseim, csak érdekelne a ti véleményetek is, hogy mennyire egyezik az enyémmel..:)

KÉPEKET megköszönném, ha mellékelnétek.:)



2016. márc. 22. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Nehéz bármit is írni, ha nem látja az ember, hogy ki kérdezi. Mert a ducibb, az elég tág fogalom. Illetve relatív. Fel kell próbálni a ruhát, mert lehet, hogy te úgy gondolod, hogy valami jól áll, de próba után kiderül, hogy nagyon is előnytelen. Cipőt illetően 2-5 cm belefér, de annál magasabb szerintem nem. Illetve beszélgess az osztálytársakkal is, hogy ők milyen jellegű ruhát vesznek fel. Nem jó, ha nagyon kirívó az ember. Ha sminkben gondolkodsz, akkor egy kis spirál, esetleg szolid szájfény belefér. De erős, mesterkélt smink nem . Valamint ha nem szoktad használni, ne az legyen az első alkalom, mert az kínossá is válhat. Ha elkened, nem megfelelő alapozót teszel fel, stb.
2016. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van megkötés, hogy milyen színű a szoknya és a blúz? Olyat választanék a helyedben, ami jó lesz a gimiben az évnyitóra is. Nyilván valamilyen fehér blúz és sötét szoknya oda is fog kelleni.


Mindenképpen olyan anyagú legyen, amibe nem izzadsz bele könnyen, illetve ne legyen nyitott vállú, nagyon kivágott sem.


[link]

Szép, de vegyél alá valami kombinét: [link]

[link]

[link]

[link]



Ingblúzok: [link]


Itt is vannak blúzok, olyat válassz, hogy legyen legalább minimális ujja, a váll legyen fedve


[link]


Szoknya: [link]

[link]

[link]

2016. márc. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Háát... Nem ilyesmikre gondoltam, de még meggondolom...:) Nem vagyok olyan duci, hogy sonkalábak, meg terhes has, hanem olyan átlagos, husis, de mégsem csont meg a bőr. 165 cm, 60 kg. Köszönöm még egyszer! :)
2016. márc. 22. 14:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyesmikre gondolsz? Nem tudjuk azt sem, van-e valami megkötés, vagy mindenki abban megy, amiben akar.
2016. márc. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs megkötés, én felvennék pl. egy ilyesmi ruhát:


[link]


és egy magas sarkú fekete szandált.

2016. márc. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy blúz kell, és szoknya...:) Tehát a kikötés fehér blúz, fekete szoknya:)
2016. márc. 22. 15:42
 7/9 anonim válasza:

Szia, én tavaly ballagtam. Nem volt megszabva hogy milyen ruha, de a többségen igy is szoknya-blúz volt, a nyakkendőnk miatt:c

[link] szoknya mosjuk ilyen, ha nem akarsz olyan feszülőset mondjuk, de próbálj fel többfélét, és olyat válassz amiben jól érzed magad.

Ha blúz kell, szerintem abból nincs olyan sokféle, amiben jólérzed magad szintén.

[link] cipő valalmi hasonló

A cipő pedig olyan amiben biztosan tudsz járni, főleg ha esetleg végig járjátok a sulit. Nekem nyolc centi volt, de annál nagyobbat szerintem már ne válassz.

A haj mondjuk besütve, félig feltűzve, bár nemtudom milyen hosszú a tiéd, vagy ha göndör de nem szereted akkor kiegyenesítve.

Körömnek szerintem francia manikűr, vagy valami nude lakk, vagy ha van nyakkendőtök akkor ahhoz passzoló szín.

Smink az ne 5 réteg, főleg nyáron a melegben az nem jó, egy leheletnyi alapozó, szemspirál, vékony tus, vagy mondjuk valalmi természetes, barnás szemfesték:)


Remélem tudtam segíteni, írj ha gondolod, segítek még szívesen:)

2016. márc. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nagyon szépen köszönöm, pontosan valami ilyesmire gondoltam! :) A magassarkúba a 8 centi az nagyon sok... :D Inkább 5-6:) Köszönöm!
2016. márc. 23. 18:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia:), nàlunk a ballagáson mindenkinek magassarkúja volt kb. 5-10 cm között, szerintem, ha tudsz benni járni, akkor simán felhúzhatsz te is olyat!;)

A hajjal kapcsolatban viszont, a fodrászom nekem azt mondta, hogy kiengedve legyen a hajam pl begöndörítve, kivasalva, akár egy fonás benne is nagyon szép tud lenni:)

2016. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!