Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tanácsok ad valaki? További...

Tanácsok ad valaki? További tudnivalók ott lenn!

Figyelt kérdés
Nyáron repülünk New York-ba (JFK) Anyukámhoz,mert ott dolgozik.(2-jára repülünk Anyumhoz). Azt nem tehetem meg,hogy ne menjek ki,mert hiányzik,és már látni is akarom őt,és New York-ot is.Valószínűleg LOT Polish,AirFrance,Delta,Turkish Airlines,British Airways,Czech Airlines-al fogunk menni.(Nem az összessel,csak felsoroltam hogy mik jöhetnek szóba). Szóval vannak ezek a terroristák,és nagyon félek. Tudom ez ellen nem tudok/nem tudunk semmit sem tenni,de nem akarok úgy elmenni Magyarországról hogy a fejemben az járjon: Ez a halálom napja. Volt ez a Párizs-i terrortámadás,és ahogy hallottam,most Brüsszelben is. Tanácsot szeretnék tőletek,mert nem tudom mit tegyek. Olyan "segítségeket" nem akarok,hogy: Ne foglalkozz vele! Vagy ha megtörténik,akkor megtörténik. Értelmes kommenteket pls. Előre is köszönöm.

2016. márc. 22. 16:48
 1/3 anonim válasza:
89%

Azt gondolom az ilyen oktalan félelmeket könnyű ész érvekkel orvosolni. Azért mondom oktalannak, mert Európában terror tamadasoktol az elmúlt 10 évben nagyjából 100 maximum 200 ember halt meg. Párizs, Brüsszel, London, Madrid stb. Évente 91 ember hal attól hogy egy meteor ráesik. Ergo 10x nagyobb a kockázata hogy ha kilépsz a kapudon, egy kavics átlyuggat, mint az hogy terroristák áldozatává válsz.

De nézzük további észérvekkel. Évente vegyünk átlagosan 10 áldozatot. Az a fél milliárd lakosú unióra levetítve: egy az ötvenmillióhoz esélyt jelent, hogy te legyél az áldozat. Az ötös lottót megnyerni 1:43.000.000—hoz. Ergo előbb nyered meg a lottót, minthogy terroristák martalékává válsz.

2016. márc. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2001 óta az amerikai járatokon maximumra van véve a biztonság, kissé már túl paranoidok is talán ezügyben, az ottani gépekre bomba fel nem jut.

Ráadásul most a robbantások miatt valószínűleg az összes repülőtéren megemelték a biztonságot, és méginkább figyelnek a dolgokra.

2016. márc. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
TÉNYLEG NEM tudsz terror ellen semmit tenni! Gondolj anyudra! Én is ezt mondom neked! És ha biztonságossabban szeretnél menni akkor a LOT Polish Airlines légitársaságot válaszd! Varsòbòl indulnak a Chopin reptérröl,mivel a lengyelek is ùgy ellenzik a menekülteket mint mi magyarok kevesebb az esély a terrortámadásra! Plusz a lengyelek eléggé csípnek bennünket! Öket válaszd mégha rosszul is van a csatlakozás Magyarországròl, pl egy nappal korábban kell kimenned Varsòba! Jò,kedves személyzet,tiszta,modern gépek, JFKre Boeing 787-el mennek, luxus gép! Korábban voltak komoly "betegségei" de kijavitották és azòta csak úgy szelik az eget!
2016. júl. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!