Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani nekem olyan...

Tudnátok mondani nekem olyan gimnáziumokat aminél ellehetne végezni az állatorvosi asszisztens szakmát?

Figyelt kérdés

Tudom a google a barátunk,de nem nagyon találtam semmi értelmeset.

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!

ui.: Bárhonnan mondhattok gimiket csak Budapest felé ne,mert messze lakok tőle:)



2016. márc. 22. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Szakmát nem gimnáziumban kapsz...
2016. márc. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gimi mellett végezheted, de tudtommal csak akkor, ha már lassan megvan az érettségid, vagy legalábbis a 10. évfolyamot elvégezted. Életkori megkötés nem tudom, hogy van-e, de azért nem könnyű munka, főleg, ha nagy állatokhoz is mentek. Meg lehet csinálni, csak egy szépséghiba van vele - a rengeteg gyakorlat állatorvos mellett, meg mellette a külön sulis gyakorlatok. Még ha úgy jönne ki a képzés szempontjából, nem férne bele egy nyárba szerintem, és van egy fogadásom is arra, hogy nem ezzel töltenéd az egész szünetet...
2016. márc. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gimnázium csak érettségit ad, szakmát nem. Ezt külön OKJ-s képzésen lehet megtanulni, aminek feltétele a meglévő érettségi. Az OKJ-s képzés csak azokban az iskolálókban ingyenes, ahol iskolarendszerű és nem tanfolyami oktatás zajlik. Ez azt jelenti, hogy az iskolarendszerűnél kapsz diákot. Ahogy nézegettem az árakat vizsgadíjjal kb 200 Ezert Ft körül van. Jah és ha ebben szeretnél dolgozni, akkor a képzettség megszerzése után regisztrálnod kell a Magyar Állatorvosi Kamaránál az Állatorvosi Asszisztensi Névjegyzékbe.
2016. márc. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!