Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan keressek meg valakit?

Hogyan keressek meg valakit?

Figyelt kérdés
Volt ovistársamról van szó. Ugye én Tolna megyében lakok őt nem tudom hogy el e költöztek valahova. Már napok óta benne jár a fejemben, most meg aludni nem tudok. Kerestem ovis képeket de nincs rajta nem tudom miért. Nevét tudom de nem vagyok benne biztos(😣😄). Nagyjából az arca megvan de az sem biztos. Óvonénikhez menjek el és kérdezzem meg őket hátha tudnak segíteni? Fontos személy ez a srác számomra.
2016. márc. 24. 22:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán abban az óvodában, ahova jártál, van valami nyilvántartás a gyerekekről. E-mailben keresd fel az ovi vezetőjét és kérdezd meg, hogy irattárban esetleg nincs-e ovis névsor, megmondod az évet meg az óvónők nevét. Talán van rá esély.
2016. márc. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!