Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan győzhetnék le valakit,...

Hogyan győzhetnék le valakit, aki sokkal erősebb nálam?

Figyelt kérdés

Múltkor egy buszon utaztam a 8. kerületben. Belémkötött egy cigány. Igazi keménykötésű, nagydarab, fogalmatlan f**z, aki gengszterrapet hallgat, bokszol és mindenkit és mindent meg akar verni. Olyan volt, mint egy tenyészbika. Körülbelül a szellemi képességei is hasonló szinten lehettek.


Valamiért ezek mindig kinéznek engem, valszeg mert túlságosan visszafogott, értelmiségi fejem van. Ez a csávó is kötekedni akart, bár szerencsére végül eltűnt. Amit ő nem tud, az az, hogy annak ellenére, hogy úgy nézek ki, mint aki egyik könyvtárból a másik múzeumba jár és az erőszaknak a gondolata is megrémiszti, legszívesebben golfütővel verném szét a hozzá hasonló férgek fejét. De egy karikásostorral is beérném, aminek ólomgolyók vannak a végére kötve. Mielőtt kimoderálnának, itt most nem a bőrszínével van bajom, hanem magával ezzel a lakótelepi keménykedő, kötekedő archetípussal. Az ilyenek keserítették meg a gyerekkorom. Ha büntetlenül megtehetném, akkor addig kínoznám, hogy egy fél élet lenne neki kiheverni. Kicsit azt hiszem, olyan vagyok, mint Tomcat, csak még nem telt be nálam teljesen az a bizonyos pohár, mint nála. Értelmetlennek látom az ilyen üresfejű vadállatok létezését. Milyen módszerrel lehet az ilyeneket móresre tanítani?


2016. márc. 26. 13:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha már ennyire bepörögtél, szerintem a golfütő megtenné.
2016. márc. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerintem is, csak azt nem tudom, hogy csaljam csapdába. De majd kitalálom. Amúgy gázspray szokott nálam lenni. Úgy megnézném a fejét, ahogy keménykedik a ki***zott izmaival, amin kívül mást életében nem tudott felmutatni, aztán egyszercsak nyűszítve kétréd görnyed, amikor kap egy adagot a pofájába :D
2016. márc. 26. 13:50
 3/14 anonim ***** válasza:

(Sajnos) az MO-n érvényes szabályok alatt amíg nem károsítja valamilyen tulajdonodat,nem fenyegeti a testi épségedet,addig te nem tehetsz semmit se.

Az hogy a vetítővászon méretű pofájával csak irritál nem ad feljogosítást hogy megkínáld golfütővel.

Bár a legszívesebben én is hasonlóan tennék ezek láttán.

Talán annyi különbséggel hogy én inkább csak rávágnék egyet a sípcsontjára,és amíg vonaglik a földön leönteném benzinnel és kicsit meg flambíroznám.

2016. márc. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A gyerek ütötte a busz belsejét és le akarta venni a szemüvegemet. Mondtam, hogy hagyjon már békén, erre leszállt.
2016. márc. 26. 14:13
 5/14 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik van benned bőven elfolytott agresszió. Igazi kis panel ninja lehetsz a 4 fal között:D

Ebből kifolyólag, a kérdésre válaszolva: sehogy.

Ha nem tudsz legyőzni valakit, akkor nem harcolsz vele. Ilyen egyszerű.

2016. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"Úgy tűnik van benned bőven elfolytott agresszió. Igazi kis panel ninja lehetsz a 4 fal között:D"


Lehet, de írni legalább tudok helyesen. ElfoJtott, te agyoniskolázott.



"Ebből kifolyólag, a kérdésre válaszolva: sehogy. "


Nem? Majd meglátjuk. Azt hiszed, hogy az ilyen gengszter-wannabe mocskok a legveszélyesebbek a világra? Tévedsz. Sokkal veszélyesebbek azok, akik kisebbségi érzéssel küzdenek, egész életükben elfojtanak valamit, és egyszer csak lehetőségük lesz kiadni magukból. Napóleon szerinted egy kigyúrt, kopasz állat volt? Az én haragom sokkal mélyebb ezekénél a férgekénél. És amíg élek, keresni fogom a lehetőséget, hogy visszavágjak. Lehet, hogy nem izommal. Lehet, hogy egyszer egyedül hagyok majd egy biciklit, amibe áramot vezetek. Nem sokat, csak egy kicsit. Lehet, hogy egyszer elhajtok egy olyan környékre, ami arról híres, hogy feltépik a kocsid ajtaját, amíg a pirosnál állsz, és kilopják a táskádat, majd elszelelnek vele a putrijukba - én pedig készen fogok állni egy gázspray-vel, vagy egy sokkolóval, vagy egy kutyával az anyósülésen.

2016. márc. 26. 14:35
 7/14 anonim ***** válasza:

És hogyan is végezte Napoleon? Na ugye...

Ne álmodozz. Te valószínűleg egy gyenge srác vagy, aki túlbecsüli a saját képességeit. Nagyon úgy tűnik, hogy rohadtul távol jársz a valóságtól. Ki sem mertél állni magadért, akkor hogy a francban gondolod, hogy legyőzheted? Ha nem tudod megvédeni magad, akkor maradj láthatatlan és nézd tovább a Daredevil-t és hagyd rá azt, amibe a te bicskád bele törik.

2016. márc. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"És hogyan is végezte Napoleon? Na ugye..."


Arra gondolsz, hogy végigsöpört egész Európán? Szerintem is. Nem tudom, tudod-e, hogy mióta van Európában (és Európa után a világ nagyrészén) jobb oldali közlekedés. Bizony, Napóleon óta.



"Ne álmodozz. Te valószínűleg egy gyenge srác vagy, aki túlbecsüli a saját képességeit."


Láttad a Breaking Bad-et? Gyengének lehet, hogy gyenge vagyok, de szerencsére ésszel ezt elég jól lehet kompenzálni.


"Nagyon úgy tűnik, hogy rohadtul távol jársz a valóságtól. Ki sem mertél állni magadért,"



Lol, miért, mit csináljak egy kétméteres kigyúrt f**zal egy buszban? Nem támadott meg, csak arcoskodott, de ha megütött volna, lenyomom a vészjelzőt, elkezdek balhézni, a sofőr bezárja az ajtókat, és addig a csávó nem megy sehova, amíg nem jönnek érte a rendőrök. Nem tudom, TE hol élsz, de jogállamban nem neked kell magad megvédeni, ha valaki garázdaságot követ el ellened. Én nem vagyok Batman, nekem nem rögeszmém, hogy mindenkit puszta kézzel kell levernem, még akkor is, ha kétszer akkora, mint én. Erre találták ki a Rendőrséget, tudod. Nem az őskorban élünk, amikor a fizikai erő egyet jelentett a hatalommal.



"akkor hogy a francban gondolod, hogy legyőzheted?"


Írtam már pár ötletet: gázspray, sokkoló, vipera, rendőr, dobbermann. Mesélek neked egy sztorit: egyszer két cigány ellopott tőlem valamit. Késsel fenyegetőztek az utcán, fényes nappal. Annyi eszük sajnos nem volt, hogy gyorsan elhúzzanak a francba; követtem őket és közben hívtam egy ismerősömet. Aztán odaálltunk eléjük két gázpsray-vel és azzal, hogy ha most nem adják vissza, jönnek a rendőrök. Érdekes módon hamar visszaadták. A testi erő nem minden. Különben is, ezek a véglények rendszerint addig erősek, amíg nem egyedül vannak. Nekem is van olyan ismerősöm, akire elég ránézni, hogy egy életre elmenjen a kedved a kötekedéstől.



"Ha nem tudod megvédeni magad, akkor maradj láthatatlan és nézd tovább a Daredevil-t"


Ritka szar film. Ja várj, a sorozatra gondolsz? Azt tudom, hogy indult valami, de nem érdekel.


"és hagyd rá azt, amibe a te bicskád bele törik."



A te bicskád mindenesetre már a helyesírásba is beletörik.

2016. márc. 26. 16:57
 9/14 anonim ***** válasza:

"Hogyan győzhetnék le valakit, aki sokkal erősebb nálam?"


"Erre találták ki a Rendőrséget, tudod. Nem az őskorban élünk, amikor a fizikai erő egyet jelentett a hatalommal. "


Most akkor törvényen kívüli önbíráskodó akarsz lenni,vagy ráhagyod a dolgot a törvények szerinti szervekre?

2016. márc. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

# 8

Álmodozz csak tovább. Ha képes lennél ezekre, akkor nem itt sírnál:) De ha te jobban alszol ezektől a tévképzetektől, akkor nyugodtan.

Nagyon bírom az ilyen hülye gyerekeket, akik egy sorozatra építenék fel, hogy mekkora badass-ek lehetnének ők is. Közben meg valószínűleg ott kussoltál a buszon. Ha meg betöri a koponyád, aztán késsel megfenyegeti a buszsofőrt, szerinted ki fogja rázárni az ajtókat? Senki.

De tegyük fel, hogy így van. Kap egy ejnye-bejnyét és mit gondolsz, kit fog utána megkeresni? Persze, hogy téged. Még szerencse, hogy a seggedben lesz elrejtve egy vipera, boxer és dobberman:D


Eltudom képzelni, ahogy ilyen hülyeségekbe beleéled magad, közben meg a szádat sem mered kinyitni. Amikor pedig arra kerülne a sor, a saját fegyvereddel verik szét a fejed.

2016. márc. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!