Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen lányokról emberekről?

Figyelt kérdés

akik panaszkodnak meg leirják nekik milyen nehéz meg rossz a sorsuk,

de a végén mellesleg végül is az jön le h megvan minden, oda rakják hogy kapcsolatba van, vagy párja van.. és nem tudja eldönteni...

Vagy az olyanok akik kis 18 éves lánykák, olyan életük van aminek egyáltalán örülhetnének, mert megkapnak szinte mindent, ha csak kapcsolatról van szó, megszámolni nem tudnám szerintem 1 hónapba hány férfival kavar, mennyi esélyt, segitséget kap dolgokban és, vagy az ilyen kis piti dolgokon hisztiznek hogy ő nem olyan szép, vagy h neki komoly gondjai vannak.. és neki milyen rossz az egész..


Hát.. vannak olyanok akik szerintem hónapokig, évekig is akár egyedülálló, magányban küzdenek s eleve semmi ilyen plusszal nem indulnak, akkor azok mit szóljanak..


Az ilyen lányoknak mi zajlik le ilyenkor a fejében ?

Hát én mondjuk örülnék egyáltalán egy kapcsolatnak is.


2016. márc. 27. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:

mindenki maga alakítja a sorsát.

aki hónapokig,vagy évekig egyedülálló és magányos az az ő hibája.

nyilván én is voltam szingli. de hogyha nem tetszik a helyzet,akkor változtatni kell rajta. ismerkedni személyesen meg akár neten is. nem picsogni meg másokat hibáztatni.

az a 18 éves lány sem otthon vakarja, hanem úgy alakítja az életét,hogy minden hónapban más pasival kavar. ő dolga. előtted is ott a lehetőség,hogyha ilyen életet irigyelsz. (sztem nem kéne)

2016. márc. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem irigyelek én semmit.. nem érted mit irtam
2016. márc. 27. 23:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem minden erről szól. Lehetnek gondok más téren pl munka, család. Nem minden szól arról, hogy milyen sűrűn megy a kavarás. Van, amiről az ember nem tehet. Pl a családi gondokról. Tehetsz arról, hogy a dédid beteg? Hogy a nagyszüleid válnak v bármi? Nem. (Jobb esetben)

De arról igen, hogy sajnáltatod magad, hogy hány emberrel kavarsz milyen sűrűn, te irányítod a te sorsod a munkád és a kapcsolataidat. De még önmagadat is. Aki azt hiszi, hogy csúnya, hogy neki milyen rossz, ezt bebeszéli magának, az agya elhiszi és mikor feleszmél már igaza lesz.


Ami engem idegesít az az, hogy jön a csaj és mondja, h milyen kövér, és elvárja, hogy ellenkezzenek vele. Meg kell mondani neki hogy "ahogy látod". Megsértődik és nagyon megérdemli. (Az ilyenek van, hogy vékonyak)


14/L

2016. márc. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na hát igen, valamilyen szinten önsajnálat is.. De nem értem, egy ilyen ember ilyen életfelfogással mit vár, mi a jó neki ?? Miért nem tud örülni annak ami van ? van az a mondás Aki a kicsit nem becsüli.. Ez valahogy hitelességét veszti manapság
2016. márc. 27. 23:40
 5/6 A kérdező kommentje:

1.

"aki hónapokig,vagy évekig egyedülálló és magányos az az ő hibája"

nem feltétlen.

akkor szerinted is minden ember ugyanolyan általánositva, mindenkinek ugyanúgy kell mennie mindennek ? Most ha teszemazt valaki tolószékes, akkor szerinted az az ő hibája ?

2016. márc. 27. 23:51
 6/6 anonim válasza:

Ezért vannak külön férfiak és nők.A férfiak másak és nem értik meg siha igazán a nők nyelvét. A nők pedig nem értenek a férfiak nyelvén.

Ilyenkor egy nő átél egy belső dolgot, amit így "űznek" ki..... A férfiaknak is vannak kitöréseik.

2016. máj. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!