Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám lekoptatni a...

Hogyan tudnám lekoptatni a csajt? 19/F

Figyelt kérdés
Van egy 13 éves csaj aki folyamatosan írogat, buszon is mindig beszélgetni akar, de nekem abszolút nem szimpatikus, de a ku*va anyjaba se akarom elküldeni, de annyira megbántani se. Már nem birom hogy nem akar leszállni rólam.
2016. márc. 29. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem adnád alá a lovat, akkor lehet nem írogatna. Gondolom válaszolni is szoktál neki..Meg hol írogat? Barátok vagytok facen, vagy esetleg tudja a számodat?

Nem kell bunkózni, de ha buszon összefuttok akkor köszönsz neki, majd tedd vissza a fülest és hallgasd tovább a zenét- pl.

2016. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Messengeren, de mar a multkor se irtam vissza es ma megint irt de nem neztem meg
2016. márc. 29. 18:56
 3/7 A kérdező kommentje:
És egy megállóban szállunk fel a buszra
2016. márc. 29. 18:58
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Egyenes beszéd !!

Szépen mond meg neki, hogy téged zavar, meg nem szeretnél tőle semmit.....

Ha ezt tudattad vele és azután is írogat ne foglalkozz vele

Addig amíg beszélgetsz vele, meg irogattok egymásnak nem is fog rólad leszállni, lehet hogy nagyon beléd esett és most azt hiszi hogy te is érzel iránta valamit.

tehát mond a szemébe hogy mi van.

24/L

2016. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Mondd neki azt, hogy van barátnőd:D
2016. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem eddig úgy sikerült lekoptatni egy lányt, hogy kerültem a társaságát, azaz próbáltam nem oda menni, ahol ő van.
2019. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Thunderfairy ***** válasza:
Próbálj felszedni egy olyan lányt aki tetszik és mond utána neki hogy már van másik lány az életedben. Lehet hogy ez összejőn.
2021. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!