Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha megtudnátok...

Christjanos kérdése:

Ti mit tennétek ha megtudnátok, hogy édesanyátok több abortuszon is túl van?

Figyelt kérdés

2016. márc. 30. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Én az ilyet nem ítélem el, mert aki ilyen döntésre szánja rá magát az tisztában van azzal hogy nem akar gyereket vállalni még mert nem áll rá készen. Egy gyerek vállalása hatalmas felelősség, és aki abortuszra szánja magát annak van esze arra hogy még tudja nem áll rá készen és nem akarja azt hogy a leendő gyereke rossz életkörülmények közt nőjön fel. Az abortusz manapság elég biztonságos így baja nem lehet a nőnek ha vállalja, és inkább ez mint hogy megszüli a gyereket és rossz életben nőjön fel. Rengeteg ilyen fiatal anyukát ismerek akik inkább vállalták a gyereket mert féltek az abortusztól és nem éppen valami fényes életük van a gyerekeknek. Nem anyagi helyzetre gondolok hanem elég sok nevelési problémára és törődés hiányt látok náluk.


Én édesanyámnak is volt de neki egészségügyi okok miatt mert elég súlyos betegsége volt amikor amikor terhes lett, amibe bele is halt volna a magzattal együtt. Rá 2 évvel később terhes lett velem, és amikor már tudtam mi fán terem a terhesség meg az abortusz stb... akkor nekem kerek perec elmondta hogy mi volt vele régen. Ha édesanyám nem lett volna akkor beteg és nem vetette volna el a gyerekét akkor én nem születtem volna meg. Ahogyan a barátnőm se született volna meg ha nem halt volna meg a bátyja 2 naposan.

2016. márc. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
Semmit, az ő élete/ő döntése. Nem sok jogom volna beleszólni vagy ezért haragudni.
2016. márc. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!