Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne féljek...

Mit tegyek, hogy ne féljek így a verekedéstől/másoktól?

Figyelt kérdés
Nem mintha annyira verekedni akarnék,de van amikor nem ártana ha nem félnék tőle,mert pl volt olyan hogy buszon leszálláskor véletlen nekimentem egy csajnak(én is lány vagyok)aztán kb majdnem nekem jött ha a barátnője nem rángatja el onnan,én meg szólni se mertem semmit,nehogy verekedés legyen,és ez azért elég szánalmas.

2016. márc. 31. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Iratkozz be egy önvédő tanfolyamra, azután a tanultakat gyakorolni is ajánlott. A neten sok kínálat van.

A dolog használ az önbizalmadnak is.

2016. márc. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Gázspray és/vagy gázpisztoly.


Mire megtanulsz egy küzdősportot,főleg több ember ellen használni,utcán...nos az évek...hosszú évek.

2016. márc. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2016. márc. 31. 16:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó kis Muay Thai és rögtön nem lesz ilyen problémád. ;)
2016. márc. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából szerintem mindenki fél a test-test elleni küzdelemtől. Aki azt mondja, hogy nem, az hazudik. Vagy lehet, hogy tényleg nem fél, de akkor meg simán hülye. Én rendészeti suliban tanultam önvédelmet, ott az első számú szabály az volt, hogy amikor csak módunk van rá, kerüljük a küzdelmet, mert sosem tudhatod, hogy milyen kemény fába vágod a fejszédet. A verekedés mindig csak a legvégső opció, amikor már tényleg annyira sarokba vagy szorítva, hogy nincs más lehetőség. Olyankor természetes, hogy félsz, a kérdés csak annyi, hogy abban a pillanatban, amikor tényleg számít, túl tudsz-e lendülni a félelmeden és visszaütni. Ez pedig csak rajtad múlik, ha Szűz Mária leszáll az égből és ő utasít, akkor se változik meg, nemhogy itt egy pár tanácstól. xD Vagy alternatívaként fogjál magadnak valami marcona palit, akkor potenciálisan ritkábban fognak beléd kötni.
2016. márc. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt még Bruce Lee mondta : Nem attól félek, aki tízezer ütést begyakorolt egyszer, hanem attól, aki tízezerszer gyakorolt be egy ütést.

Szóval gyakorolj otthon bokszzsákkal vagy valami párnával ..egy átlag lány -lány ellen egy jól begyakorolt jobb egyenes tökéletes de az aztán szépen ráfordulva izomból menjen akkor azonnal kidől vagy besír.Ne ilyen hajhúzgálós pofozdiba kezdj bele..

2016. márc. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Igazából szerintem mindenki fél a test-test elleni küzdelemtől. Aki azt mondja, hogy nem, az hazudik. Vagy lehet, hogy tényleg nem fél, de akkor meg simán hülye."


Ekkora hülyeséget sem hallottam még. Ugyanakkor félig lehet benne igazság, de ki kell egészíteni. Tehát folytatom: "...vagy pedig tudja, hogy tud, így tényleg nem fél."


Így már teljes és helyes.

2016. márc. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!