Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én nem szeretem a tavaszt?

Csak én nem szeretem a tavaszt?

Figyelt kérdés
Már most meg lehet dögleni,olyan meleg van.Izzadok,éjjel nem tudok aludni a melegtől.Előjönnek a bogarak.Rámjön a tavaszi fáradtság,semmihez nincs kedvem.Rossz a közérzetem.Reggel is a huhogó madár hangjára kell ébredni.Hiányzik a hideg és hogy este sötét van.Más is így van ezzel?

2016. márc. 31. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A tavasszal még annyira nincs bajom, de tudom, hogy jön a nyár, és ettől már tavasszal pánikolok.


De igen, hiányzik a hideg, havat is csak egy fél napig láttam, bezzeg a nyárbvzik szeptemberig süttethetik a seggüket.


Imádom a hideget, imádok este beleszagolni a hideg levegőbe, nemsokára a 40 fokot szaglászhatom, meg a szomszéd cigijét.

2016. márc. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem csak az zavar, hogy éjjel ha nyitva az ablak megfázok, ha csukva akkor meg meleg van.
2016. márc. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A közérzeten meg javít egy rövid séta/bringa/akármi a napon.
2016. márc. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont a nap rontja a közérzetem.
2016. márc. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A sok virág nagyon szép ilyenkor, de más pozitívumot én sem találok a tavaszban, téli gyerek vagyok, hidegre, hóra, sötétre van szükségem, nem márciustól novemberig tartó nyárra. Már most lerohad rólam a ruha, amikor sokan még el sem tették a nagykabátot és a sálat.
2016. márc. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én se szeretem. Pont azok miatt amiket te is leírtál.
2016. márc. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Felnőtt létemre azon gondolkozok, hogy gáz-e pulcsiban vagy anélkül menni, mert már megkaptam, hogy télen csak a qrvák nem fáznak.
2016. márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a nyarat rühellem és az annyira borzalmas, hogy ezért a tavasz még egész kellemes.
2016. márc. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!