Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kaphatok vagy mi jar erte?

Mit kaphatok vagy mi jar erte?

Figyelt kérdés
Nem olyan reg elkezdtek terjeszteni a sukiban hogy terhes vqgy. Persze nincsen semmilyen alapja de akkor is mar ujjal mutogatnak ram hogy en terhes vagyok. Megtudtam ki az aki ezt elkezdte terjeszteni es az indulatossag hevében irtam neki egy uzenetet amiben tragra szavakat hasznaltam es azt is irtam hogy kirugattatom ha ezt folytatja. Tudom lehetett volna szebben meg nem kellett volna ezt irjam ezt tudom es atgondoltam mar. De az edesanyja be akar menni az igazgatonohoz es beszelni akar vele az uzenetem miatt. Mit kaphatok?

2016. ápr. 3. 18:32
 1/4 anonim válasza:
44%
te semmit. Max az anyja folrg a srac kaphat erte par evet mivel ez csunyan becsuletmegsertes amiert nyugodtan fel is jelentheted.
2016. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben..koszonom szepen
2016. ápr. 3. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:

"mivel ez csunyan becsuletmegsertes amiert nyugodtan fel is jelentheted."

Ezen jót nevettem! :-)

Már a "becsületmegsértés" fogalmazás is mókás, de hogy olyan kifejezésekkel dobálózol, aminek a jelentéséről fogalmad sincs, az kifejezetten szórakoztató.

Azért megnézném a rendőr arcát, amikor a kérdező bemegy a rendőrségre ez alapján "becsületmegsértésért" feljelentést tenni! :-)

Ez sem "Becsületsértés", sem más bűncselekmény tényállását nem valósítja meg.


Kérdező:

Azt, hogy az iskolában mit kaphatsz, nem tudom. Iskolája válogatja, de nem kis összeget tennék rá, hogy semmit.

Sokkal indokoltabb lenne, ha a te valamelyik szülőd menne be panaszt tenni.

Iskolán kívül pedig semmit. Sem ő sem te nem követtetek el semmilyen bűncselekményt vagy szabálysértést.

2016. ápr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jo..koszonom szepen ezt a valaszt is
2016. ápr. 3. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!