Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyulnátok ehhez a...

Hogyan viszonyulnátok ehhez a kellemetlen szituációhoz?

Figyelt kérdés

Nemrég egy régi ismerősömmel beszélgetésbe elegyedtem, de hosszabb idő elteltével véletlenül felhoztam egy számára kellemetlen témát, amiért ijedten azonnal bocsánatot is kértem, de ő nem fogadta el és dühében "s*ggfaló sz*rnak" nevezett. Majdnem nekem esett. Én továbbra is megállás nélkül különböző bocsánatkérésekkel illettem és óvatosan hátrálni kezdtem, ő pedig (ennek ellenére) felém legyintett az öklével, bár szándékosan megállt a keze néhány centire az arcomtól. Ezután erőteljes léptekkel elsétált és üvöltött egyet.


Miért nem volt képes emberhez méltóan viselkedni?

Nem tolerálom a ronda beszédet sem, ráadásul nincsenek ferde hajlamaim, tehát ok nélkül kiabálta rám azt a bizonyos két szót.


2016. ápr. 3. 22:19
 1/7 A kérdező kommentje:
(Magyar vagyok, nem cigány.)
2016. ápr. 3. 22:37
 2/7 Blade Bone ***** válasza:
91%
Nem értem, az egészet mond el mert ez így fura..
2016. ápr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
92%

Lehet hogy valmi nem stimmel nála,sőt biztos.

Lehet ez drog, elmebaj, vagy valami tényleg nagyon megrázkódtató dolog amit mondtál..

Azt mondom kerüld el rohadt messzire ezt az embert.A leírtak alapján veszélyes lehet.Vagy kérdezd meg, hogy ez meg mi volt?

2016. ápr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudjuk, hogy milyen témát hoztál fel, így nem igazán van rá jó rálátásunk.
2016. ápr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Milyen témát hoztál fel?
2016. ápr. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogyan viszonyulnék?

Otthagytam volna a faxba,agresszív barmokkal nem foglalkozom.

2016. ápr. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ő számára idegesítő dolgot mondhattál, de akkor sem kellett volna így reagálnia. Én egyszer kértem volna csak bocsánatot tőle, és ha annak ellenére is így viselkedett volna, otthagyom és kész ennyi. Kerüld az ilyet nagy ívben.
2016. ápr. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!