Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy srácakivel minden nap...

Van egy srácakivel minden nap álmodok és rá gondolok mindig még ha nem is akarok. Ez miért van?! Talánszeremes vagyok?

Figyelt kérdés
vele nagyonsokat beszélgettem régebben úgykb 1-2 hónapja... Ésfontosak vagyunk egymás számára pedig tudjuk hogy nem szabad mert ő a sógornőmnek a párja és nagyon fáj ha beszélgettünk és tudom ha nem szabad ha meg nem beszélünk mintmostanában akkor is nagyon fáj és olyan ürességet érzek.......azthittem az elején hogy ez csak egy fel lángolás..
2016. ápr. 4. 07:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Gusztustalan disznó vagy.
2016. ápr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy ez nem lenne szabad akkor hagyd még nem telt el sok idő bármennyire is úgy érzed felejtsd el. Biztosra veszem hogy nem lesz könnyű de ezt kell tenned.
2016. ápr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!