Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Külföldiek miért próbálják...

Zzerg kérdése:

Külföldiek miért próbálják újabban mongolozással sértegetni a magyarokat?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 5. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
amiért mi cigányozzuk a románokat...
2016. ápr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Mi mással sértegethetnének a románok? :) Egyébként azért mert állítólag Mongóliai térsége felől származnak a magyarok ősei. Dehát az már nagyon rég volt. Ennyi erővel azt is elismerhetnék, hogy Erdély a miénk volt eredetileg ha már ennyire vissza akarunk menni a múltba :)
2016. ápr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én nem romántól kaptam konkrétan,hanem angoltól azt, hogy nem vagyok 'fajtatiszta fehér' csak valami félvér korcs. de mivel jobb egy angol mint egy magyar? :D na meg másik, hogy ázsiaiak a magyarok és még a külsőnkön is látszik, na ez vicc :DD
2016. ápr. 5. 18:49
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom Matolcsitól hallották, hogy a magyar csecsemők kis popiján szinte mindig látható a MONGOLfolt.😜
2016. ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
5%

Pont egy angol mondta ezt,amikor azt a borzalmas szigetországot elárasztották a bevándorlók?

Londonban már egyébként is kisebbségben vannak az angolok.

Egyébként rengeteg fehér angol nőt fekete férfiak ejtenek teherbe,aztán meg lelépnek. Ennyit a nagy tiszta fehér fajról.

2016. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
5-ösnek igaza van, az angolok már gyakorlatilag négerek, különben meg a Magyarok a Hun Attila leszármazottai, mi vagyunk a legősibb, legfejlettebb, legromlatlanabb emberek. Degenerált angolok, németek stb. nekünk ne pofázzanak! Fájna a fogad a világ szívcsakrájára, mi, majomember? Hát nem eszel belőle!!
2016. ápr. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mintha egy angol olyan sokat tudna a magyarok származásáról... :DDD Szerintem az aki elmesélte neki kb ugyanolyan stílusban fogalmazhatta meg mint ahogy te leírtad mit válaszolt, úgyhogy nem kell meglepődni :)
2016. ápr. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Singham ***** válasza:
67%
Mert a feketéket, arabokat, stb-knek nem mondhatnak semmit se, mert egyből megy a büntetés, feljelentés, stb. Emiatt van az, hogy a kelet-európai bevándorlókat szídják, mert azért nem szólnak rájuk és nem kapnak érte büntetést. Az azonban nagy csoda már, hogy egyáltalán tudta kik azok a magyarok, rendszerint bulgároknak meg lengyeleknek szokták hinni a magyarokat.
2016. ápr. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Erről most hallok először. Mármint, hogy ez sértegetés. Téged sért? Nekem mindegy, a magyar így is egy eléggé kevert népcsoport.
2016. ápr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9/9-es, engem nem sért ugyan, csak nem értem miért hiszik azt, hogy ezzel beszólogatnak nekünk? Akkor ennyi erővel lerasszistázhatom, mert mi baja a mongolokkal? :DD különben meg a vikingek betették a lábukat a Brit szigetekre anno és ott is fosztogattak, raboltak, na ennyi erővel ők is keverékek, nem értem miért hiszik magukat felsőbbrendűnek más népeknél?
2016. ápr. 7. 08:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!