Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Feladnátok a biztost a bizonyt...

Feladnátok a biztost a bizonytalanért?

Figyelt kérdés

Világ életemben ugyanitt éltem, itt jártam suliba, és most itt is dolgozom. Van egy egész jó munkám, itt élnek a szüleim, saját lakásom van, amit még nagymamámtól örököltem. Viszont mindig az volt az álmom, hogy elköltözöm ebből a városból, nagyvárosban fogok élni, izgalmas munkám lesz, csak eddig még sose volt lehetőségem rá. De most lenne egy álláslehetőség Budapesten egy barátom révén, ami igaz hogy nem fizet túl jól, viszont pont olyan terület, amivel mindig szerettem volna foglalkozni. Nem tudom mit csináljak, vágjak bele vagy maradjak a megszokott helyemen? Feladjam a biztonságos életem egy régi álom miatt? Tudom ha most nem lépek sose valósul meg, mert 30 fölött még nehezebb lesz egy ilyen nagy váltásba belekezdeni. Másrészt most is megvan mindenem, úgyhogy néha úgy érzem butaság lenne mindezt feladni. Ti mit tennétek a helyemben? Aki volt hasonló helyzetben, hogy döntött? Megbántatok végül?

Minden véleményre, tapasztalatra kíváncsi vagyok! Előre is köszönöm! :)


25/N


2016. ápr. 5. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
menj, próbáld ki
2016. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Komplikáltabb mint ahogy leírtad de szerintem menny ha nem igazán élvezed mostani munkád.

Plusz nem tudjuk hol s hogy elsz.

2016. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elég jól élek, nem mondom hogy baromi sokat keresek, de soha nem kell a számlák miatt aggódnom, és minden hónapban tudok egy kis pénzt félretenni. Egy Balaton melletti kisvárosban élek egyébként. Szeretem a helyet, szép, nyugodt, csak az az egyetlen baj vele, hogy hogy egész életemben csak itt éltem. Úgy érzem kimaradt valami eddig az életemből, még ha az eszemmel tudom is, hogy nem panaszkodhatom, mert mindenem megvan. Pont ezért annyira nehéz ez a döntés.
2016. ápr. 5. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Mérlegelj. Előnye: fejlődési lehetőség, az eddigi tudásodat alkalmazhatod, új lehetőségek nyílhatnak meg előtted. Hátránya: a kezdeti időszak nehéz lesz (az új környezetbe való beilleszkedés). Gondold át, hogy mit kezdel a hátrahagyott lakással. Összegezve: szerintem menj és szárnyalj:).
2016. ápr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!