Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A proletárdiktatúra röviden...

A proletárdiktatúra röviden annyi hogy a prolik diktálnak? Ld Tanú c. film. Mert akkor Magyarországon megvalósult a régi álom: itt tényleg proletárdiktatúra van!

Figyelt kérdés

Csak elég végignézni a politikai „eliten”: Csúti Törpe strómanok csicskák birkamenet Gülüszemü Tóni Nagymagyar Kövér Lézer Dzsoni Kakadu Petike Rezsibiztos Úr Simonka stb stb tenyeres-talpas parasztok jobb országban ezek max az ökör segge után ballaghatnának vagy rég sittem rohadnának.

Itt meg lassan középkori világ épül ahol földesurak és jobbágyok lesznek a nép meg még tapsol is hozzá.


MEGVALÓSULT A PROLETÁRDIKTATÚRA?


2016. ápr. 5. 20:11
 1/5 Alain Delon ***** válasza:
100%
Szerintem nézz utána fogalmaknak. Kellemes kikapcsolódást hozzá!
2016. ápr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát bizony ez magyarázat még az ötvenes évekből származik, amikor a sarkaló suszterből lett a cipőgyár igazgatója. Való igaz, ez a mai magyar valóságra is ráillik, de hát itt végül is a Rákosi-rendszer újjáéledését látjuk végbemenni.
2016. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Szerintem nézz utána fogalmaknak"


Kérlek. Utánanéztem.

Uralkodó osztályként, az államhatalom alapjaként a proletariátust megjelölő, valójában azonban a kommunista párt egyeduralmát megvalósító diktatúra.


[link]



ÉS STIMMEL!!!!!


Mit pofázik a regnáló rezsim reggeltől estig? A Zemebrek a Zemberek.. az Zemberek érdeke a dolgozó kisember, mert a kizsákmányoló multi meg a gaz nyugat meg a bankok akik kirabolják szegény Zembereket....

És a népérdeke a nép melletünk /mögöttünk stb Mert a népé és a népért minden!

Stimmel!


Egypártrendszer kialakítása (régen vörös most narancs)-stimmel!


Szóval a nép kamu érdekei mögé bújva szarrá lopják az országot, mindezt a nép nevében akik akkora seggek hogy még tapsolnak is hozzá.


Szóval akkor ez itt kérem 2016 Európában proletárdiktatúra.

2016. ápr. 6. 08:27
 4/5 A kérdező kommentje:

"a sarkaló suszterből lett a cipőgyár igazgatója"


Miért most nem ugyanez megy? Segghülye L.Simonok meg Simicskák meg Tállai akkora seggek hogy takarítónak se kellenének máshova de itt NAV elnökök meg államtitkárok stb.

2016. ápr. 6. 08:28
 5/5 Alain Delon ***** válasza:
3-ra: Örülök neki, hogy feltettél egy kérdést, amit eleve megmagyaráztál magadnak.
2016. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!