Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyenek látjátok azt az...

Milyenek látjátok azt az embert aki nem elérhető a nap 24 órájában?

Figyelt kérdés

Azaz: nincs fent közösségi oldalon vagy ritkán használja. Éjszakára/hévégére kikapcsolja a telefonját. (Esteleg nincs neki, de ez manapság ritka.)

Szóval idegesítőnek találnátok vagy egyetértenétek vel?


2016. ápr. 6. 09:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szeirntem ez lenne a normális, nem kell napi 24 órában mindenkinek rendelkezésére állni, szükség van magánéletre is.
2016. ápr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Értelmesnek.

Egyénisége van, van magánélete, nem azért van a világon, hogy a nap minden percében mások rendelkezésére álljon.

.

Ellenkezője annak, aki elvárja, hogy a másik állandóan készenlétben legyen.

2016. ápr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Én is ilyen vagyok, úgyhogy megérteném. Minek a nap 24 órájában elérhetőnek lenni. Késő éjszaka vagy hajnalban normális ember úgysem telefonál. Közösségi oldalakon meg nem vagyok fent, mert személyesen szeretem az emberekkel tartani a kapcsolatot, nem egy számítógép képernyőjén keresztül. Aki pedig személyesen nem hajlandó velem találkozni, az az interneten sem akarna.
2016. ápr. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek vele!
2016. ápr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább fordított helyzetet találnám érthetetlennek, és furcsának, hogy valakit a nap 24 órájában bármikor elérhető. Kivéve ha a munkája megkívánja.

De személy véleményem, hogy beteges állandóan a közösségi oldalakon non-stop lenni, és az sem normális ha valaki hajnali órákban telefonál olyan embernek aki ilyenkor alszik már.

2016. ápr. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Sunshinedoll ***** válasza:
96%

Öhm... felnőttnek?

Ha keresem, nyilván idegesítő, de amúgy jogos.

2016. ápr. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon kevés információ ahhoz, hogy az adott emberről bármit mondjak.

De ettől miért lenne valaki idegesítő?

2016. ápr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
68%

Az, hogy nincs fenn közösségi oldalon, az engem nem zavar... miért zavarjon? Ezerszer jobb, mint aki azt is dokumentálja, milyen színű zoknit húzott fel aznap.


A telefonos meg helyzettől függ. Az, ha vki a munkatelefonját kikapcsolja akkor, amikor nem dolgozik, az korrekt (abban az esetben, persze, ha nem olyan helyen dolgozik, ahol megkövetelik, hogy álljon készenlétben... pl. sajtós stb.)... az már neccesebb, ha vki a magántelefonját lekapcsolja bármikor is, mert akkor nem lehet elérni sürgős esetekben sem (pl. a rendőrség nem tudja elérni, vagy egy családtagja, aki balesetet szenvedett). Ha meg azért csinálja ezt, mert van egy bizonyos ember, aki össze-cissza hívogatja, akkor azt az embert kell leépíteni.

2016. ápr. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Idegesítőnek? Inkább a fordítottját. :)

Egyébként én nem mindig veszem fel a telefont, ha szól. Attól is függ, ki hív persze. Nyilván aztán visszahívom az illetőt, amikor alkalmasabb.


De ez a kényszeres elérhetőség... ez nem tetszik.

2016. ápr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nem kéne fenn lenni o-4-ben a neten/telefonon, mivel néha kell magánélet és néha nem árt kikapcsolni egy kicsit és nyugodtan pihenni, aki valamit akar az hétköznap munkaidőben elér máskor meg nem kell hogy zavarjon.
2016. ápr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!