Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy viselkedik az az ember...

Hogy viselkedik az az ember aki túlzásba viszi a spórolást?

Figyelt kérdés
Tehát màr garasoskodik? Van ilyen ismerősötök?
2016. ápr. 6. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Megnézi a pár forintos különbségeket, nem a a minőségit választja, a családról is sajnálja. Nem élvezi az életet, sajnálja a pénzt a programokra.


Én is félreteszek, nem is keveset. De megveszem azt amire vágyom. Azokat nem értem, akik öregkorukban is tartogatják a pénzt. Élvezni kell a fiatalságokat, szerintem az arányok a lényegek. A megfelelő mértékben kell költekezni.


Nincs ilyen ismerősöm, mert nem szeretem az ilyen "olcsójános" embereket.

2016. ápr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Faterom is néha fárasztó tud lenni, pedig jó a nyugdíja.


Pl. következő: Van 10%-os kártyánk egy áruházba. Pl vettem mobiltelefont arra tényleg jó volt.


Most kellett venni egy egeret számítógéphez, erre ő erre is azzal a kártyával akar vásárolni, plusz 30-40 perc a papírok miatt, 300 Ft-ért amikor néha annyit ellövök egy kólára. De most komolyan. Mert ha nem lenne plusz idő akkor megérteném.

2016. ápr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!