Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnék meg valakit?

Hogyan találhatnék meg valakit?

Figyelt kérdés
A rövid történet: találkoztam egy szórakozó helyen egy sráccal. Csakhogy nem magyar volt, hanem belga és rendőr volt. Lassan egy éve történt, de egyre jobban szeretném megtudni hogy ki ő, és hogy jól van-e. Ha jól emlékszem, Brüsszelben, vagy a környékén él. Hogyan kereshetném meg?
2016. ápr. 10. 07:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha komolyan keresed, akkor esetleg magánnyomozóval, ha csak félkomolyan, akkor facebook-on próbálkozhatsz, bár ahhoz legalább egy fotó kéne az illetőről.


Ha minden amit tudsz róla, annyi amit leírtál, akkor elég esélytelen, sajnos.

2016. ápr. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát igy kb sehogy
2016. ápr. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A keresést nem gyakorin kéne... Most komolyan, ebből az infóból senki se fogja tudni megmondani neked, hogy ki az embered.
2016. ápr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem itt szeretném megtalálni, a keresés módjára lettem volna kíváncsi. És köszi a válaszokat
2016. ápr. 10. 12:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ha van fényképed az illetőről, csinálsz egy facebook bejegyzést, hogy keresem xy-t, vagy a "srácot a képen" akivel itt és itt ekkor és ekkor találkoztam. Úgy tudom Brüsszel környékén él. írd meg angolul és magyarul. írd rá, hogy mikor tetted fel (néhány ilyen poszt kitudja mióta kering ott, és már rég nem aktuális.) írj rá elérhetőséget, de ne a fő email címedet, mert dőlni fog rá a spam. Azt is írd rá, hogy külön kéred azokat, akik Nyugat-Európában élnek vagy dolgoznak, hogy osszák meg (mert nem sokra mész vele, ha csak Magyarországon kering).


Plusz néhány jótanács: Ne fűzz nagy reményeket hozzá, hogy ezzel tényleg megtalálod, mert tű a szénakazalban, de egy próbát megér.

Ha valaki ír, hogy ő az a srác, ne higgy neki rögtön! Lehet akárki! Kérd hogy mondjon valamit amit csak ő tudhat, küldjön egy friss fényképet vagy valami. Soha senkivel se találkozz, amíg nem biztos hogy ő az, sőt ővele se, hisz alig ismered. Csak nyilvános helyen, és vigyél magaddal valakit, vagy mondd el hová, kivel mész.


Ja, és ha tudod a teljes nevét, akkor először próbáld a facebook keresőben. Nem kell feleslegesen feltenni a képét, nem biztos, hogy örülni fog neki.

2016. ápr. 11. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!