Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A lányoknál valójában nem...

A lányoknál valójában nem nehéz sikert aratni?

Figyelt kérdés
ne legyek bunkó?

2016. ápr. 10. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
A sikerért mindenkinek meg kell dolgozni, akármi van is a lába között.
2016. ápr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Dehogynem,vannak olyan típusok akinél hiába próbálkozol
2016. ápr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%

Egyáltalán nem nehéz. Aki viszont tetszik is annál meg szinte lehetetlen számomra. Így inkább várok a csodára, hátha lesz egy aki tetszik és elérhető.

18/F

2016. ápr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%
Ha nem leszel bunkó soha az életben nem lesz csajod kisöcsi.
2016. ápr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
7%

Tudni kell, melyik mire vágyik. Tudni kell azt is, melyiknél nincs esélyed vagy melyik szórakozik veled. Hajtani egyiket sem kell, túl sok munka, túl kevés eredmény. Legyen egyszerre több vas a tűzben, akkor kevesebb időt veszítesz. Kell pár őszinte lánybarát, akik segítenek a felhajtásban. Észre kell venni minden lehetséges ismerkedési platformot, azt is amire nem gondoltál, vagy esetleg kínosan hangzik.

Ha pedig ezeken a csajokon átmentél és kinőtted ezt a korszakot, jöhetnek az igazi nők és teljesen más technikák.

2016. ápr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

honnan veszed ezt a sületlenséget ? egy picit is hibázol már kereshetsz is mást.

Persze ez a kijelentés attól is függ milyen vastag a pénztárcád.

Ha te egy Karrierista öltönyös jóvágású és egyben laza Úri ember vagy akkor semmi akadálya

2016. ápr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
28%
Nálam nehéz, mert válogatós vagyok, és nehéz lenyűgözni, de a lányok többsége nem olyan nagyigényű, mint én. Sőt, szerintem a többség ugyancsak az egészségesnél alább adja az elvárásait.
2016. ápr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát utolsó én nem tapasztaltam, hogy nem lennétek nagyigényűek.

Inkább azt, hogy ha van 30 ember(15 fiú, 15 lány) akkor van a kb.3 leggazdagabb, legszebb pofijú pali akik körül van a 10 egész szép csaj, a többi 5 már-már vállalhatatlan meg marad a kb 11-12 csórinak. És hiába vagy izmos vagy jóarc vagy baromi okos vagy akármi, te nem kellesz, mert rád se néznek ha nem olyan a hajad vagy nem a legjobb zara cuccokban mászkálsz, csak annak a csajnak kellesz aki csúnyácska, butácska.

Ebből meg nem kérek köszi.

2016. ápr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdés, kinél akarsz sikert aratni. Van, akinek külsőségek terén több elvárása van, van, akinek belső terén.


Nekem pl. külsőre ideálom nem volt, de a vonzalom fontos volt. Meg az, hogy olvasott, kedves, figyelmes, de határozott férfi benyomását tegye rám az illető.

2016. ápr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!