Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a baj?

Anonymous0123 kérdése:

Szerintetek mi a baj?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú akit buliba ismertem meg 2-3 hete.Nagyon bejöttem neki és akkor beszéltünk órákig aztán smaciztunk a többiek közül meg 1 ember látta az meg szétkürtölte de mindegy..

És akkor ő nagyon akart talizni másnap bejelölt meg rámirt és taliztunk meg párszor eljött hozzám meg minden nap rám irt kb.

A többiek csesztették őt meg engem is ezzel hogy mi van köztünk de őt nem érdekelte és leálltak.

Pár napja nem irt és akkor gondoltam ráirok alig beszéltünk pár szót aztán irom hogy most miért nem irsz vissza azt mondta elfoglalt volt mert verseny stb mondom hát oké stb de erre már nem is reagált csak látta..

Fura egy kicsit mostanába igazából nem veszem komolyan de azt se tudom mit akart velem mert én nem is szeretem őt csak simán tetszik.

Meg biztos nem ad a haverjai velemenyere mert mar 100x elmondta hogy nem erdekli ot megsem keres mar ugy mint regebben...



2016. ápr. 10. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tedd le azt a k telefont, és menj ki szépen a levegőre, hallgasd a madarak csicsergését, szagold meg a virágokat, érezd a szelet, a levegő áramlását, érezd hogy átsüt a nap
2016. ápr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Biztos skizofrén vagy bérgyilkos :)
2016. ápr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!