Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek? Mit tegyek?

Szerintetek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Holnap megyek a pszichológusomnál. Öngyilkosságra készülök vagyis inkább fontolgatom az öngyilkosságot. Ezt mondjam el a pszichlógusomnak? Jó lenne valakinek elmondani ezt. Csak, senkiben sem lehet megbízni. A pszichológusom az, akivel tudok bármiről is beszélni, csak neki beszélek a problémáimról. Ha elmondanám neki az öngyilkosságot, szólna szüleimnek ( kiskorú vagyok ) , beküldene a korházba vagy nem tudom hova, mert tudná hogy bármikor megölhetem magam.

2016. ápr. 11. 11:33
 1/3 J Lukenem válasza:
87%
mondd el neki, es azt is hogy csak benne bízol es nem azert mondod el hogy kórházba kerulj. mondd el neki hogy segítségre van szükséged, azert mondod ezt el, mert tudod hogy van kiút. kérd meg rá, hogy segítsen, es bizzon o is benned hogy nem teszed meg.
2016. ápr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mindig van megoldás. A gyerekkori barátom is ezt fontolgatta de úgy gondolta helyette tiszta vizet önt a pohárba, elfelejti a rossz gondolatait és helyette elutazott/elköltözött Máltára és ma ott van egy kis kávézója és boldog.
2016. ápr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Atlag pszichológus ezen bem tud segíteni rendesen. Irj ram s segitek.

Valaszolva, mond neki...., de inkább keress olyat( pl én), aki rendesen, beszélgetéssel tud segíteni.

2016. ápr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!