Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a nagy mellű...

Mit gondoltok a nagy mellű lányokról?

Figyelt kérdés
Az érdekelne,hogyha most 17 évesen viszonylag nagy mellem van,később mikor majd babám lesz elvileg nagyobb lesz és azt mondják csúnya lesz és lógni fog..igaz ez?:/
2016. ápr. 11. 12:12
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
Én szeretem őket!! :)
2016. ápr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:
Akkor vannak még olyan pasik akiknek nem a kis mellű deszka 45 kg-s lányok tetszenek.:)
2016. ápr. 11. 12:16
 3/63 anonim ***** válasza:
100%

A kor vasfoga mindenkit megrág, a szoptatás pedig meglátszik majd rajta, de egy gyerek után nem lesz vészes, három négy után már esélyes.

De ne foglalkozz ezzel most, mikor lesz még gyereked? 10 év múlva? Majd akkor ráérsz aggódni. Ha pedig nagyon félsz az öregedéstől, akkor gyűjtögess plasztikai sebészre. :D

2016. ápr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
90%
"Akkor vannak még olyan pasik akiknek nem a kis mellű deszka 45 kg-s lányok tetszenek.:)" - honnan szeded azt, hogy a pasik többsége a kis mellű csajokért van oda?
2016. ápr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:
Köszi:D Igazad van.:) Csak érdekelt azért az is,hogy valaki miért nem szereti a nagy mellű lányokat.:)
2016. ápr. 11. 12:19
 6/63 A kérdező kommentje:
Nem tudom..Igazából én sosem kaptam negatívumot a pasiktól csak mert van rajtam mit fogni..de mégis néha úgyérzem,hogy azok a lányok jobban kellenek mindenkinek..és akik nekem mondják h jó vagyok csak hízelegnek.:) Ez ilyen lányos hülyeség
2016. ápr. 11. 12:21
 7/63 anonim ***** válasza:
100%
A nagy melled, még ha lógni is fog, senkit nem fog zavarni, sőt.. de a megkeseredett jellem már nagyon taszító "a 45 kilós deszka lányok" magaddal foglalkozz, ne a karcsú nőkkel. És főleg ne próbáld kigúnyolni azt, amit valahol irigyelsz, ettől csak kevesebb leszel mások szemében.
2016. ápr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:
Nincs megkeseredett jellemem,csak nem szállok el magamtól és mérlegelek a bókok között.Nem gúnyolom ki őket irigyelni max azért tudnám mert nem értem,hogy ha a pasik aztmondják a nőn legyen mit fogni akkor miért állnak össze ilyenekkel.:)
2016. ápr. 11. 12:31
 9/63 anonim ***** válasza:
55%

"Akkor vannak még olyan pasik akiknek nem a kis mellű deszka 45 kg-s lányok tetszenek.:)"


Vannak, és előbb bepasiznak egy buliba mint te a nagy melleddel...

2016. ápr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
Már a 45kg lányok.
2016. ápr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!