Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak sztem irritáló, és bunkó...

Csak sztem irritáló, és bunkó Móni Szépségvilága?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 11. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Őszintén, eddig nem tudtam ki ez és mit csinál, így rákerestem. Elég volt megnéznem a képeket ahhoz, hogy levonjam a következtetést. Az irritálón és a bunkón kívül számos más tulajdonsággal is lehetne illetni, de inkább nem teszem. :) Elég morbid és visszataszító amit és ahogyan csinálja amit csinál. De ha körbenézel a korosztályban sok hasonló gondolkodásmódú lányok/fiúk is vannak. Sajnos ilyen lett ez a társadalom, és ha belegondolunk, ezekben a körökben sajnos ez a normális már.
2016. ápr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
92%
Lányom több alkalommal nézte a videóit és én minden alkalommal csak a hallottak alapján is egyre jobban kiakadtam.,míg végül megnéztem egy videót :-o.Vizuálisan is sokkot kaptam és megkértem a gyereket hogy ne nézze többet ennek a pocsék, buta, arrogáns, bunkó nőnek a videóit. Nem mellékesen gusztustalan az anyagi kerkedese.....
2016. ápr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Pontosan erről van szó. Ezt látják a fiatalok, és a minta sajnos megvan. Elég elszomorító :(
2016. ápr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%

Csak én nem értem mi a baj vele?

Csak annyi, hogy sebeket készít sminkel?

2016. ápr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%

Neeeem csak sminkel. Azok a videói jók. Csak aztán a sminkes videók után jöttek, a mit csinálok szabadidőmben, meg mindenféle témavideói, amiben fél órákat pofázik a semmiről, azzal az állandó szájbiggyesztéssel. Egyszer csinált egy videót, amiben pár bunkó kommentre reagált elég undorító stílusban.

Mondom sminkben tehetséges, de az életben kerülném a csajt, mert irritáló.

2016. ápr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

láttam már több kérdésben is ugyanezt a témát. ahogy láttam mindig le lett pontozva aki meg merte mondani az igazat..

amúgy én nem vagyok oda a youtuberekért, de mivel sokan szeretik őket, az "ismertebbeket" én is kikeresem és megnézek pár videót tőlük, hogy legalább legyen viszonyítási alapom, amikor a többiek róluk beszélnek.



lehet, hogy a sminkek amiket készít jók, de attól még én nem tartom jónak,hogy rengeteg 12-14 éves lány őt tartja példaképnek.. sajnos nem úgy viselkedik, hogy ezt kiérdemelje. kommentekben valóban leoltja azokat akiknek más a véleményük, tiltja is őket. pedig vállalnia kéne, hogy amiket feltesz nem fog mindenkinek tetszeni.

de olyat is láttam, amikor konkrétan a 13 éveseket szidta kollektíven.. hát nem egy észkombájn, ha már az a korosztály érdeklődik iránta a legszélesebb körben, akkor nem kéne lenéznie őket, meg elküldeni őket a francba,hogy ennyi idősen nem is lehetne instagramjuk húzzanak babázni.

szóval nekem a bunkó viselkedése miatt(pont a rajongóival..) eléggé unszimpatikus.

amúgy maga a stílusa nekem nem tetszik, mármint a haj, az az orrbakarika, ruhák,extrém smink. de ez csak magánvélemény.

de mondom én nem tartom követendőnek, ezerszer jobb videósokat lehet találni

2016. ápr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6# vagyok. akit érdekel lehet szemezgetni, hogy hogyan beszél azokkal akik tényleg szeretik..

[link]

2016. ápr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Nem csak szerinted,olyan idióta,rohadt hosszú videói vannak,amik,vagy egyáltalán senkit nem érdekelnek,vagy hülyeségekről lotyog.A barátjáról ne is beszéljünk,szerintem nem is akar bent lenni ebben az egész videózásban,csak túl félénk elmondani Móninak,mert letépi a fejét az a boszorka(mondjuk meg is értem :DD).Illetve nagyon sokat "Őő-zik",amitől zavaró a videó,és eléggé zavaró,hogy oké,hogy már hetente négy videója is van,de ebből legalább kettő videó csomag vagy unboxing,a smink videóiból vannak jók,és ügyesen is sminkel.Csak azt nem értem miért csinál olyan videókat,amikben csak beszél,mert borzasztó a stílusa,és a személyisége is,nem érdemelte meg a 100 ezer feliratkozóját,nem csoda,hogy 4 évig bajlódott,mire összejött neki.
2016. jún. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
de hogy hogy ennyi ideje van ennek, hogy 4 videot produkal hetente? ami akar meg jo is lehetne,ha nem lenne ennyire halalosan unalmas. :/
2016. júl. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%
De, de sokan pont ezért szeretik <3
2016. júl. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!