Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen "sablont húzhatnék...

Milyen "sablont húzhatnék magamra?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nem működnek bizonyos agyi funkcióim, ez orvos által kimutatott. Ez nagyban befolyásolták eddigi életem, ezért nem jutottam nagyon feljebb semmibe, de emberekkel találkozni kell kellett mindig is, és mindik kérdezték mit csinálok mit dolgozok, de sokszor ugy érzem nem kezelnek egyén személyiség kint, ugyanúgy elvárnak mindent tőlem, mint egy átlag képességű embertöl, pedig valójában komoly gondjaim vannak emiatt is.. s ezt már unom hogy sose tudtam ezt a helyzetet kezelni.. Nemtudom, ilyenkor mi lenne a legjobb viselkedés, mi lenne az a szöveg amivel éreztethetném hogy vegyenek komolyan, vagy egyáltalán mi lenne az elfogadható erre ? Mondjam el öszintén hogy agyilag defektes vagyok ez van ezt dobta a gép ?
2016. ápr. 14. 16:15
 1/7 elwera ***** válasza:
Hát mondd el. Mit veszíthetsz? Akit érdekelsz az így is fog veled barátkozni. Jobb ha őszinte vagy.
2016. ápr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt nem értem hogy aki ennyire összefüggően meg tudja fogalmazni a gondolatait, annak milyen agyi funkciói nem működnek ami miatt semmilyen munkát nem tud elvállalni??
2016. ápr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
etben, hogy hátat fordítanak nekem, rossz esetben lenéznek meg rám raknak egy csomó negatív jelzőt mert nem elég hogy így is a padlón vagyok.. Ha próbálnám is kulturáltan kifejteni, hogy részképesség zavar, akkor az van, hogy az emberek nemtudják mi az, nem tudják definiálni mit jelent, nemtudnak mit kezdeni vele, nem tudják hova tenni, s abból ugyan az lesz amit elöbb leírtam h nem veszik komolyan.
2016. ápr. 14. 16:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Pontosan mi a probléma, milyen dolgok nincsenek rendben? És mennyire feltűnő?
2016. ápr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bocs lemaradt az előző elejéről

1. Vesziteni vesztek vele, mert jobb esetben csak hátat forditanak, roszabb esetben meg lenéznek, semmibe vesznek

2016. ápr. 14. 16:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem ezt az egészet, tök normálisan nyilvánulsz meg, értelmesnek tűnsz, össze tudod szedni a gondolataidat, miért nézne rád ezek tükrében bárki másképp?


Mert ha azokat amiket te leírsz egy olyan írná mint ez a valami:

https://www.youtube.com/watch?v=_WbQjUu9a3A


akkor maximálisan érteném. De azt nem igazán értem hogy veled mi probléma lenne ami miatt mások nem úgy állnának hozzád.

2016. ápr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sablont szerintem ne! maradj önmagad! :)


Ha a szükség úgy hozza, akkor fejtsd ki, hogy segítség kell, az sose baj.


Érzéseid és szükségleteid vannak, ezek egymással kapcsolatban állnak. ezeket kell felismerned. tegyél aszerint, hogy te jól érezd magad, a céljaidért. Önismeret és érzelmi intelligencia.

2016. ápr. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!