Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Zártak már be valahová véletle...

Zártak már be valahová véletlenül, vagy ragadtál már benn valahol?

Figyelt kérdés

Annak kapcsán jutott eszembe a kérdés, hogy kedves kolléganőm ma véletlenül bezárta az egyik szobába a festőt (szálloda).Nem tudom, csóró mennyi ideig volt bezárva, olyan soká nem lehetett, mert műszak vége előtt nem sokkal zártuk azokat a szobákat, de szerencsére mikor újra arra járt a kollegina, meghallotta a dübögést és kiengedte.

Most persze szakadok rajta, de tudom, hogy ez amúgy nem vicces, én néha félek attól, hogy egyszer bezáródok valahova :(


2016. ápr. 14. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Régen kis koromba, amikor panelba laktam ragadtam be liftbe párszor.
2016. ápr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én kB 7 évesen a mosdóba egy szállodába :( Nagyon megijedtem,azóta nem is nagyon szeretem zárni a mosdókat

Inkább megkérek vkit hogy álljon az ajtó elé (tesó,szülő,barát)

2016. ápr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem általánosban egy másik osztálytársammal együtt bezárt a tanár a terembe. Mert abban a teremben volt laptop meg ilyen projektor és emiatt oda csak tanárral együtt lehetett bemenni. És mikor ott volt óránk, mikor kimentünk, mindig vissza kellett a tanárnak zárnia kulcsra az ajtót és nem tűnt fel neki, hogy mi ketten bennmaradtunk XD Az volt a leggázabb, hogy mindketten ilyen csendesek voltunk, soha senki se hallotta még azelőtt, hogy bármelyikünk kicsit is felemeli a hangját, de mikor láttuk, hogy a 6. vagy 7. óráig egy osztály se lesz abban a teremben (ez az első vagy második órába történt), odarohantunk az ablakhoz és torkunk szakadtából üvölteni kezdtük, hogy segitsééééééég, bezártak a terembe minkeeeeeeet xD
2016. ápr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt mar. Egyszer a torna termi oltzobe meg gimiben. Egy kicsit megijedtem ,mert egyedul voltam. De vegul nem bantam 😀. Ha ez szamit a "ragadtal mar benn valahol" kerdesre szamtalanszor a liftbe regen! Az elso alkalomnal megijedtem, a tobbinel mar tudtam mi a teendo. Fordított helyzet is volt mar, hogy en szabaditotam ki valakit, mert bezartak. Bizony igy azert viccesebb a helyzet.
2016. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

többször is :D


most legutóbb még nyáron külföldön nyaraltunk, és lent voltam este wifizni, de valaki becsukta az apartman lépcsőházat, nem tudtam felmenni. valami hülye beállítás van a kártyámon, amivel nem tudok hívni külföldön.

Szóval kiabáltam, hogy valaki nézzen már ki, meg kavicsokkal dobáltam az ablakot :D már mindenki felébredt, de lusták voltak felkelni :D aztán végül anyu csak kijött, aztán ledobta a kulcsot, bemehettem :)

2016. ápr. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!