Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elkezdjek diákmelózni?

Elkezdjek diákmelózni?

Figyelt kérdés
16 vagyok és lenne egy árufeltöltői lehetőség a helyi bevásárlóközpontban, de félek egy kicsit, hogy mit szólnának hozzá az osztálytársaim. Páran járnak oda és nem hinném hogy pozitívan reagálnák le a dolgot. Mármint kicikiznének nem mintha számítana a véleményük, de nem esne jól. Elkezdjek dolgozni? 16/F

2016. ápr. 14. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj, majd ha költöd a lecsót, amiért te dolgoztál meg tudni fogod mekkora hülyeség lett volna ezért kihagyni.
2016. ápr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. :)
2016. ápr. 14. 21:42
 3/8 anonim válasza:
100%

Középiskolás koromban 9-től egészen 12-ig minden nyáron dolgoztam, 11 felétől és 12-ben pedig szombatonként és szünetekben is végig. Igaz én az erdőn és egy farmon, egy kicsit több pénzért de komolyabb munkát is.

Ahogy előttem is leírták, mikor diákként a saját pénzedből tudsz magadnak megvenni ezt-azt az hatalmas érzés, főleg eleinte. Mifelénk ez inkább dicsőség, és tisztelendő ha valaki már ennyi idősen szeretné megkeresni saját maga a zsebpénzét, nem hiszem, hogy ezért cikiznének majd téged. Ha megtudod találni a tanulás és a munka között az egyensúlyt, mindenképp vágj bele! :)

2016. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem meg tudom találni az egyensúlyt, mert péntek du. és szombaton mennék dolgozni :)
2016. ápr. 14. 21:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem az osztályból többen kinevettek, úgy gondolták biztosan szegény a családom és azért megyek dolgozni. (Még ha így is lenne!) A pénz mindig jól jön és a tapasztalat is, amit ezzel nyersz, szóval bárki bármit fog mondani ne érdekeljen. :D
2016. ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi sem vagyunk rászorulva vagy hasonló, csak kéne pár dolog (na meg mikor nem jön jól a pénz) és nem tudok jóérzéssel kérni a szüleimtől 1-200e Ft-ot. :)
2016. ápr. 14. 22:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Pénzt keresni SOHA nem ciki. Ha árufeltöltés, akkor az, ha gyári meló, akkor az, de ez neked mind-mind tapasztalat, ami a későbbiekben jól jöhet. Ha 5-6 év múlva leszel árutöltő, az szerinted kevésbé lesz "ciki"?

Legalább leszel annyira önálló, hogy megdolgozz az álmaidért. Szóval hajrá!:)

2016. ápr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én kicsit sem tartom cikinek csak a cikizést akarom elkerülni :)
2016. ápr. 15. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!