Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet igy megelni?

Hogy lehet igy megelni?

Figyelt kérdés
hogy lehet megelni ugy hogy valaki csak teljesen egyedul van nem szamithat senkire,es alberletben lakik es minimalberbol el.ho vegere meg kajara se marad penze.van valaki hasonlo helyzetben?mi ertelme van igy elni.

2016. ápr. 15. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Ésszel. Mondjuk ha alig van pénze akkor ne egyedül éljen az albérletben hanem lakótársakat keressen, rögtön kevesebb lesz a kiadás. És úgy már nincs is semmi gond.
2016. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

én is minimálbérből élek, egyedül lakom, annyi a különbség hogy én nem albérletben hanem sajátban (nagyszüleim vásárolták, de anyagilag nem támogatnak, nem is várom el).

hát nem könnyű, ruhát nem is emlékszem mikor vettem utoljára magamnak, sajnos a közös költség és a melegvíz/fűtés nagyon magas nálam, így a rezsi 45-55 között mozog egy hónapban (és 74-et keresek egy hónapban ó jee, igaz sokszor kapok "prémiumot" ami még 15-öt rádob), de nyilván így se marad sok, kajára elég.

2016. ápr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Blade Bone ***** válasza:
Nehéz lehet, de ne add fel, csak egy életed van és lesz majd még jobb is.
2016. ápr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!