Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan jó a 16 éves kor?

Miért olyan jó a 16 éves kor?

Figyelt kérdés

Miért olyan jó 16 évesnek lenni?

Sok embertől hallottam, hogy az volt a legjobb időszak, amikor 16 éves volt, meg kérdeztek huszonéves csajszikat és aztmonddták hogy a legjobb pasikor a 16.


Miért?



2016. ápr. 15. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez 1 baromság ne foglalkozz vele!
2016. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Én nem tudom miről beszélsz, de huszonévesnek lenni a legjobb.
2016. ápr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

úgy tudom, hogy a lányok arra értették, hogy egy jó pasi akkor kezd mér pasi lenni, de azért még gyerek is, de a csajozásra való hajla már megvan benne

vagy valami ilyesmi

2016. ápr. 15. 23:10
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
14-től 18-ig lenni a legszarabb. Ez az a kor amikor már buliznál, pasiznál/csajoznál, cigiznél, piálnál, kipróbálnál mindent stb, de még teljesen a szüleidtől függsz és csak az általuk felállított korlátokon belül mozoghatsz.
2016. ápr. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző: Másképpen úgy is fel lehet fogni, hogy ebben a korban már sokkal több mindent megengednek neked, több a lehetőséged, de közben mindig van egy óvó háttér, ahová bármikor visszamehetsz ha baj van, és ahol mindig segítenek a jó utat választani. :)

Én még nem vagyok 16, de most is jól érzem magam a bőrömben, szerintem ez embertől függ, hogy kinek melyik kor a legjobb.

2016. ápr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanaz a véleményem, mint az utolsónak, nagyon beletrafált a lényegbe! :D


Egyébként ez az időszak szerintem kétféleképpen sülhet el:


1. Nagyon lecsúszol, mert hagyod, hogy befolyásoljanak a többiek, ergo "cigi, pia", stb... talán a későbbiekben is kihatással lesz rád ez a fajta lázadás.


2. Egyre több olyan lehetőséged van, amit korábban életkorod miatt nem csinálhattál és később hasznodra válik.


De egyébként a legnagyobb ki***szás ebben az egész tinédzserkorban az az, hogy egy csomó mindent megtehetnél, aminek később hasznát vehetnéd, de nem tudod megvalósítani ezeket a dolgokat, mert lusta vagy, lázadsz, stb...

Velem is ugyanez van, szóval ez gáz... :/

2016. ápr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!