Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jose Ron egy mexikói színész...

DÓRA20020621 kérdése:

Jose Ron egy mexikói színész aki 8 éves korom óta a példaképem. Mit csináljak hogyan tudnám megkeresni? Vagy a menedzserével felvenni a kapcsolatot? Ez fontos! Ugyanis találkozni szeretnék vele.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 15. 22:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek. :(
2016. ápr. 16. 15:53
 2/6 anonim válasza:

Hát első sorban legyen pénzed Guadalajára azaz Mexikóba utazni.

Azt ott talán több infohoz jutc.

2016. ápr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem vedd fel más rajongókkal a kapcsolatot, és kérdezz elérhetőséget, levelezési címet,stb. Aztán spórolj, mert Mexikó messze van, drága az út. A szinészek szoktak közönségtalálkozókon részt venni, promós körút stb. Én ilyesmire gondolnék.:) Sok sikert, és ne add fel, ha ez az álmod, harcolj érte!
2016. ápr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
[link] itt úgy néztem van rajongói fórum, hátha ők okosabbak mint én, (szerintem még az életben nem láttam a fickót :) )
2016. ápr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenekelőtt tanulj meg legalább közép fokon spanyolul. Aztán írjál, ill. írassál, mert még középfok után sem fogsz annyira tudni, hogy egy hibátlan levelet írjál - mondjuk a Mexikói magyar követségre, azzal a kéréssel, hogy a leveledet továbbítsák megfelelő helyre, és tegyél bele annyi bélyeget, hogy azt továbbítsák is, hogy lássák, komoly a kérésed. Aztán valahonnan csak kapsz valamilyen választ, de ne add fel, ha elutasítanak, írjál nekik többször, új címeket kérve, egyszer csak eléred, amit akarsz. És persze ki kell oda utaznod majd.
2016. ápr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat sokat segítettetek,én 13 éves volnék azért írtam hogy 8 éves korom óta.De küldtem neki facebookon levelet de semmi reakció.Twitteren csak tweet be tudok írni amit nem lát meg.Milyen üzenési módot javasoltok?

E-mail címét ki tudnátok deríteni vagy valami olyasmit? Kérlek kérlek titeket.Az eddigi segítségeteket nagyon de nagyon köszönöm/Puszi/

2016. ápr. 19. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!