Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol tudnék olyan emberekkel...

Hol tudnék olyan emberekkel barátkozni akik hasonló dolgokat keresnek?

Figyelt kérdés

21-éves Budapesti (meleg) srác vagyok és jó lenne megismerkedni pár olyan emberrel, akikkel hasonló érdeklődési körünk van. :)

Alapvetően elég introvertált személyiségem van. Jól elvagyok egymagamban és van pár barátom szétszórva itt ott az országban, de néha azért hiányzik, hogy nincs egy olyan baráti köröm Pesten akikkel össze lehet ülni hétvégenként egy kicsit dumálgatni, iszogatni esetleg társasozni vagy karaokézni, vagy ha éppen olyan kedvünk van, akkor kimozdulni, elmenni, strandolni, koncertekre esetleg táncolni vagy szimplán csak kifeküdni valahova és kibeszélni az élet komoly-komolytalan dolgait. :D



2016. ápr. 15. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért kell kiemelni, hogy homoszexuális vagy, ha csak haverkodni akarsz, mi közbe hozzá bárkinek? :)
2016. ápr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy ha valamiért problémája lenne a homoszexualitással akkor kíméljük meg magunkat egymástól, ennyi az oka :)
2016. ápr. 15. 22:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mièrt kell belekötni mindenbe xD

Ènis kiírtam a másik verziót ha úgyvan,mert jobb előbb mint utóbb szerintem is. Pedig pesten biztos van több ezer hely ahol lehetne ismerkedni nem? Ha bulizós fajta vagy akkor pláne. Ez mind annyira szèp ès jó.. Csak kár,hogy nemigem vannak már ilyen becsülendő emberek..akik hasonlókèppen gondolják a dolgokat.. Barátságokat..kapcsolatokat..~


22/L

2016. máj. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már maga a kérdésed komolyságát vesztette a legelején amikor kijelentetted hogy meleg srác vagy, magyarul buz.i.
2016. máj. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Írj, ha gondolod. 26/L
2022. márc. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!