Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy fiú az osztályban aki...

Van egy fiú az osztályban aki néha tök kedves néha pedig tök bunkó velem. Miért? És mit tehetek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú aki alapjából ilyen nagy menőző. Év eleje óta tök jóba lettünk, de mostanában egyre jobban nem bírom. Van az osztályban egy csaj aki nem teljesen normális [de nem tehet róla!] a srác pedig folyton tök paraszt vele. De tényleg nagyon bunkó (folyton kigúnyolja meg ilyenek).

Akkor nem rég valamiért tökre berágott rám és hozzám se szól, pedig a barátnőmmel ugyan azt csináltuk, és persze hozzá meg tök kedves.

Délelőtt ”kibékültünk” és páran elmentünk egy játszóra. Az első helyen voltak így nem tudtunk ott focizni. Átsétáltunk egy másik játszóra és útközben egyszerűen elkezdett bunkózni velem. MOndta hogy ne vigyorogjak már mert tök ronda a fogszabályzom és ”eljátszott” engem hogy milyen voltam órán amikor énekelni kellett. Én meg felródtam neki hogy én legalább részt vettem benne nem úgy mint ő aki csak ült mint egy cövek. Ő meg mondta hogy nem fg fogyatékosokkal együtt énekelni(Itt a fogyatékost ne olyan viccből mondott szónak képzeljétek) . Na hát kösz szépen. Aztán azt is mondta hogy nem tudtam visszafelé mondani egy szót. Én nálam már betelt a pohár szóval legszívesebben pofán vágtam volna. Mondtam hogy ennyi erővel ő meg szar matekból. Erre elkezdi hogy hu, besértődőtt meg ilyen hülyeségeket.)

Szerintetek miért ilyen? És mit tegyek? Mert nagyon bénán tudok visszaszólni és könnyen meg lehet bántani ha valaki olyan mond nekem ilyeneket akit a barátomnak tartottam.



2016. ápr. 15. 23:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele. Az ilyen nyomorékokat a figyelem élteti és ha nem foglalkozik vele senki egy idő után abbahagyja. Gondolj arra amikor a legközelebb elkezd beszólogatni, hogy valószínűleg itt éli ki azt hogy máshol elnyomják.

Ha nem tudod elengedni a füled mellett akkor kerüld el amikor csak tudod.

2016. ápr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!