Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Holnap mit csinálsz?

Holnap mit csinálsz?

Figyelt kérdés
Kort,nemet kérek,köszi.
2016. ápr. 21. 21:03
1 2
 1/18 anonim válasza:
Elmegyek Szegedre. 30F
2016. ápr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az jó,Kiskunfélegyházán lakik keresztapám,arra van!
2016. ápr. 21. 21:15
 3/18 piriiiii ***** válasza:

Én is elmegyek Szegedre. Mint minden nap. Iskolába. De már csak másfél hétig. Követ fogok faragni.

Aztán délután elmegyek túrázni vagy ilyesmi.

19/L

És Te, kérdező? És miért kérdezed?

2016. ápr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Kerékpár nyeregbe pattanok és irány a szülői ház. Amit természet vesz körül, távol a városi rohanástól. Már út közben fülbemászó dalokat hallgatok vagy elég ha csak fejben játszódnak. Közben tervezgetem az oda költözést, elképzelem az önellátásra való halastavat, a gyümölcsöst, amit meg akarok ott valósítani. Út közben arra is választ próbálok találni hogy mi a fene vett rá engem arra hogy városon mérgelődjek a rossz levegőtől, a rohanástól, a mókuskeréktől egy szűk betonkalitkába zárva mikor szabad is lehetek.

48/F

2016. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Elbattyogok suliba, aztán fel a postára, aztán forgatásra. Rohangálós napom lesz.

L

2016. ápr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Iskolába megyek, valahogy túlélem a napot, aztán hazajövök, degeszre eszem magam, majd beszélgetek a barátommal, animét nézek, rajzolok és fennmaradok hajnalig megnézni valami horrorfilmet :P Aztán alvás.

VAGY

-||-, aztán hazajövök, degeszre eszem magam, lemegyek a boltba, veszek nutellát, csinálok vagy 3 tepsi nutellás muffint, abból is degeszre zabálom magam, majd beszélgetek a barátommal, blablabla.

18L

2016. ápr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
kőfaragás? nem semmi! Én? melo és unalom,utánna itthoni leendők! FFI
2016. ápr. 21. 21:26
 8/18 A kérdező kommentje:
forgatás? film?
2016. ápr. 21. 21:26
 9/18 anonim ***** válasza:

Elmegyek suliba, hazajövök, aggódom egy órácskát a felhalmozott tanulnivalók miatt, aztán eszek, terveztem filmet nézni, meg nassolni közben, elmegyek sétálni

Thats all

2016. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ja és kilences vagyok, 14/l
2016. ápr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!