Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen társadalmi réteg van...

Milyen társadalmi réteg van fenn a GY. K. en napi szinten?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 21. 21:41
 1/8 eznemlényeges ***** válasza:
Hát én olyan jómódú polgár szinten élek
2016. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tisztességes adófizetö! :D
2016. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezen sokat gondolkodtam. Szerintem az alapja jó ennek az oldalnak, de most már csinálnék külön egyet tiniknek és gyerekeknek illetve felnőtteknek is.

Sokan alig 12 évesek, gépelni nem tudnak és nagyon sokat trollkodnak. Plusz egy tininek más a véleménye, mint egy felnőttnek.

2016. ápr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

-unatkozó milliomosok, a felső 10ezer tagjai.

-nőkben csalódott férfiak

-férfiakban csalódott nők

-egyéb

2016. ápr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 eznemlényeges ***** válasza:
Szóval egyéb vagyok, akkor én krumpli leszek
2016. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, én mondjuk eltudom képzelni azt a réteget aki otthon van a 4 fal közt napi kb 24 órában tipikus kocka nagy hassal eszi a csipszet egyik kérdés válaszából az jön le hogy halvány fogalma sincs a témáról, egy másik kérdésbe meg úgy adja elő magát mintha nagyon intelligens lenne és mindent tapasztalt már. Ez az oldal sokaknak melegedő :D úgy használják mint a facebookot, várják az újabbnál újabb friss kérdéseket és lecsapnak rá hogy ontsák az észt. Hát szerintem ha feljönne ide egy ténylegesen Intelligens ember egyből betámadná a sok csökött agyú életképtelen egyén :D

erről beszélek: [link]

2016. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 elwera ***** válasza:

A kérdésnek nincs értelme, most mit kérdezel konkrétan?


Vagyon, intelligencia, iskolázottság szempontjából én olyan közepes réteg vagyok. A kinézetem, a testsúlyom, a magasságom átlagos. Kézügyességem jó, életképességem közepes, logikám jó, empátiám talán kevés, érzelmi intelligenciám nem tudom, biciklizés jól megy, görkorizás mégjobban, a futást nem szeretem, fittnesszt sem, a szubkultúrám semmi, vallásom nincs, műveltség nem sok... és még millió szempont lehet.


Nagyot akartál kérdezni, de nem derül ki hogy mire is vagy kíváncsi. Pl hogy milyen iskolázottságú a legtöbb ember, de akkor sem kapsz reprezentatív statisztikát, mert valószínűleg csak egy kis csoport fog válaszolni erre. Ez akkor lenne jó ha minden gyakori kérdésekezőnek ki kéne töltenie.

2016. ápr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

- unatkozó tinik (sztem ők képviseltetik magukat a legnagyobb számban)

- htb-k

- munkanélküliek

- unatkozó irodisták

2016. ápr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!