Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki/mi számít igényesnek?

Ki/mi számít igényesnek?

Figyelt kérdés

A minap volt itt egy kérdés, ahol azt írták, hogy aki fürdik minden nap, mos fogat minden nap, két naponta hajat mos, nem szőrös, használ dezodort, tiszta, normális, nem szakadt ruhákban jár, az nem igényesség, hanem alap dolog.

Mi/ki számít igényesnek?



2016. ápr. 21. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
29%

+ nem hord rövidnadrágot, szanďált, pólót, hasitasit, szedi a szemöldökét, festi a körmét (lábán is!), sminkel, szolizik, nem fogyaszt hamburgert, kólát, Dosztojevszkijt és más efféle szarokat.


Sajnos az emberek egy százaléka sem nevezhető igényesnek. Nem is emberek ezek igazából, hanem valamiféle lények. Állatok. Gyűlölöm őket!!

2016. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg aki ezt írta,... annak a gondolati, szellemi,és lelki tisztasága is ilyen alapos.:)))
2016. ápr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 elwera ***** válasza:

Nívós, minőségi, magas színvonalú, elit, ápolt, gondozott, rendezett, tiszta.


Konkréten pl akinek a körme, a frizurája mindig be van lőve, a ruhája mindig alkalomhoz illő, csinos, meg így aki sokat foglalkozik magával, pedáns.

2016. ápr. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Manapság ez valami alap szövegnek számít társkeresésnél, hogy a másik legyen igényes, aztán felsorolnak pár dolgot.

Egy lány ismerősöm pl. kapásból kiesne, mert a körmei környékén a bőre kopik, hiába csinál vele akármit is. Ha meglátja valaki, egyből azt gondolná, hogy rágja a körmét, pedig nem.

Rengeteg embernél becsúszik pár hetente, hogy egy nap nem fürdik, de ezt meg sem látod rajtuk az utcán. Most akkor ők sem igényesek?

Vedd úgy, hogy mindenkinek az az igényes, amit ideálisnak tart. Ha valaki a 2 naponta való hajmosást tartja ideálisnak, akkor nála az az igényes. Srácként nekem nem, mert a 2-3 mm-es hajam rosszabbul jár, ha 2 naponta nyomok rá egy kis vegyszert.

A szakadt farmerok meg mostanában elég divatosak, az igényes emberkéken is... :D

2016. ápr. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#3-as mindent elmondott egy szóval:pedáns
2016. ápr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Rengeteg embernél becsúszik pár hetente, hogy egy nap nem fürdik"


Biztos?

2016. ápr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6: Igen, biztos. Legalább kapásból a közelebbi ismerőseim fele, de kétlem, hogy csak nekem van ilyen ismerősöm.
2016. ápr. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon alávaló, undorító ismerőseid vannak, utolsó!!
2016. ápr. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12%
7-es, remélem, hogy nem olyan gyakori. Amióta egyedül fürdök, mindennap fürödtem, akkor is, ha sírtam a fáradságtól.
2016. ápr. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jaaaj egyszer randiztam egy csajjal akinek az volt az igényes ha negyven ezres cipőben, kivágott nyakú pólóban, és borostával járt a pasi.. eléggé nincsenek sokan tisztában a fogalommal.
2016. ápr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!