Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tolt velem igy ki az élet?!

Miért tolt velem igy ki az élet?!

Figyelt kérdés
Szivbeteg vagyok,tikkem is van,kis koromba egyszer félre nyeltem és elkezdtem fulladozni azóta nem tudok rendesen nyelni.. Akárhova megyek mindenki köcs'g velem.Unalmas már hogy 4 évente műtétem van és kell járnom egy csomó vizsgálatra.Meg azt hogy ha buszra szállok vagy valami egyből mindenki bámul és nem tudok elmondani egy normális mondatot sem mert mindig el akadok vagy valami!Sz'r iskolába járok és nem tudok onnan hova menni általánosba órákig tanúltam mégis 2 es re sikeredet minden..Betegségeim miatt meg egy csomó lehetőség ki van zárva.Utálom az embereket csak a baromságot csinálják nem tudok velük miről beszélni... 15f
2016. ápr. 21. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálad legalább nem kapcsol be a trágárság autómata
2016. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az már valami
2016. ápr. 21. 22:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha már így k'baszott veled az élet, te mutasd meg neki hogy te ezt kibírod.

Nagyon sok k'csög ember van,akik azt hiszik hogy ezzel menők lesznek,vagy pusztán élvezik hogy másokat bántanak.

Mutasd meg a környezetednek hogy te ezt kibírod és így is elbírod érni a céljaid,és a boldogságot.

2016. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hú. Remélem, sikerül valami olyat felfedezned, aminek lehet örülni- annak ellenére, hogy ilyen nehéz helyzetben vagy. Annyit tudok mondani: gyógyulj meg, és találd meg a boldogságot! Hát, lehet ez kicsit furán hangzott. Csak szeretném, hogy tudd: vannak jóindulatú emberek, (ha nem is ismerünk sokat)

Jó éjt!

2016. ápr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ahogy látom az, hogy az emberek társaságában nem boldogulsz legalább akkora probléma mint az egészségügyi bajaid. Az másodikon nem tudsz változtatni, az elsőn viszont igen!


arra ne számíts hogy a kortársak megértik ezeket a gondjaidat maguktól


Másrészt az emberek az olyan "furán viselkedő" embert nem tudják elfogadni, akinél a nem tudják hogy miért "viselkedik furán". Ahogy megtudják a dolgok hátterét, normális emberként fognak viselkedni, sőt, még kedvesebben fognak hozzád állni.


Például, nekem is volt egy elég durva egészségügyi bajom, ami miatt suliba zombiként jártam be, folyton rosszul voltam, fáradt voltam, a többiek nem értették miért, elkezdtek persze cseszegetni mert mást nem tudtak. Viszont egyszer szülő-tanár közvetítésével az osztály tudomására jutott hogy a "fura viselkedésemnek" oka is van, az egész osztály egy csapásra megváltozott, tudták hogy miért vagyok más, elfogadtak így.


Szóval amit tanácsolni tudok

Azért emberek nem fognak "köcsögök lenni veled", mert tikked van, vagy szívbeteg vagy, sőt, ha konkrétan tudják ezen bajaid, még segítőkészebbek lesznek.


Azért viszont köcsögök lehetnek veled, mert sugárzik rólad a rosszkedv, negatív gondolatok. Alapból a rosszat feltételezik: hogy azért viselkedsz így, mert kb "hülye vagy", arra nem gondolnak hogy pl ilyen egészségügyi háttere van.


Ahogy elfogadod ezen bajaidat, ahogy tudsz e mellett magadban jókedvű lenni, ahogy megosztod másokkal ezeket, szerintem a fenti gondjaid csökkenni fognak.



Másrészt a tanulást ne add fel, ha már ilyen bajaid vannak, az egyik út hogy kitörj ebből az ha a társaidnál jobban tanulsz. Szar iskolában vagy, így hozta az élet, ne hagyd hogy akkor így is maradjon. Szerintem olyan nem létezik, hogy valaki nagyon akar valamit, mindent megtesz érte és ne sikerüljön előbb utóbb. Te mindent megtettél, hogy csak kettesek lettek?:)

2016. ápr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Volt hogy négy órát tanultam de 2 esre irtam egy dolgozatot.Amúgy nem tudom hogy hova mehetnék át egy szar szakközép iskolába jobb helyre
2016. ápr. 22. 00:06
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tudom hogy váltott át kib'szotról ki toltra a kérdés cime..
2016. ápr. 22. 13:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezen én is meglepődtem :D Nem baj, végülis ugyanazt jelenti ez esetben.
2016. ápr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És már nagyon unom a folytonos hangulat ingadozásokat is..már f'szom tele van vele
2016. ápr. 23. 01:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!