Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kész ennyi kifújtam?

Kész ennyi kifújtam?

Figyelt kérdés
Nem tdok rájönni ennek mi a magyarázata, mikor gyerek voltam aktiv voltam, volt energiám, jöttem mentem, de még úgy 17-18-20 évesen is próbálgattam a képességeimet. viszont már 25 vagyok, és kb vonszolom magam, hatalmas erőfeszitésekbe telnek dolgok. nem tudom mi változott, öreg se vagyok még, lehet évek során valami törés lelki trauma jött rám,? vagy alapból ennyi a rendszer kifújtam innen már csak a leejtő ? lényegében az érdekel hogy okozhat e valamilyen lelki dolog, trauma, ilyen "lefedettséget" ? csak azért érdekes mert körülöttem kb mindenki kicsattan az életenergiától, én meg ezt nem tudom hova tenni, hogy fizikailag vagyok e ilyen vagy csak valami ami vissza húz
2016. ápr. 21. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Vérszegénység, vitaminhiány, mozgáshiány miatt beszűkült aktivitás, bármi lehet. Csináltass egy vérképet.
2016. ápr. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem lemerültél, téged ennyi időre "terveztek".
2016. ápr. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 elwera ***** válasza:
Vannak olyan betegségek amik fáradékonyságot okoznak, szerintem is csináltass vérképet.
2016. ápr. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lelki eredetű is lehet, például kiégés. Nem írsz az életed eme vonatkozásáról, hogyan érzed magad lelkileg, érdekesek-e a mindennapjaid, stb.
2016. ápr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyeld meg, ők mit csinálnak?


Én, mióta elhagytam a kávét, sokkal tisztább fejű vagyok.

A másik: szedj probiotikumot, mert hiába eszel egészségesen, ha nincs mi felszívja, csak kiürül.

Sportolj.

2016. ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hmm a Kávé elhagyás nem hülyeség, lehet én is megpróbálom.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2016. ápr. 22. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!