Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi legyek bolondballagáson?

Mi legyek bolondballagáson?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos vagyok és lány.

2016. ápr. 22. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyolcadikos és lány :D

Esetleg egy gyors operációval még lehetsz fiú, ha nagyon sietsz :D de ha nem tudod eldönteni akkor megbukhatsz és akkor lesz 1 éved kitalálni...


vagy öltözz apácának :D


am meg szerintem olyan karaktert válassz aki személyiségben illik hozzád, vagy pont az ellentéted, de mégis tetszik neked...a lényeg, hogy jól érezd magad, ne azon feszengj, hogy "vajon jól választottam?"


23F

2016. ápr. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Öltözz Balog Zoltánnak.
2016. ápr. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vegyél fel "kockás inget", tüntess!

Aktuális!

2016. ápr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kérdezd meg a szüleidet vagy a nagymamádat, idős hölgyet akár a szomszédból hogy van-e nekik kölcsönbe olyan ruhájuk, amiket pl 25-30 éve hordtak, de ma csak röhögnénk rajta :D Én ezt csináltam. Lett így kettő "törökbugyim", üzbég sapkám, anyám szemüvege a 80-as évekből, apám ronda nyakkendője.

Nem kell erre sokat költekezni. :D

Ha nincs más vegyél fel nagyon színes ruhákat felemás cipővel. Vagy pizsama :D

2016. ápr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!