Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szánalmas, ha egy nő csak...

Szánalmas, ha egy nő csak tippelni tudja, hogy ki a gyermeke apja?

Figyelt kérdés
Ismerek egy gyerekét egyedül nevelő nőt, aki csak tippelni tud, ki lehet a gyereke apja, szégyellene ezzel zaklatni bárkit, boldog kettesben a gyerekével, a nagyszülők segítenek neki. Elítélendő?
2016. ápr. 22. 15:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%
Nem a középkorban élünk, hogy elítéljünk bárkit is a szexuális élete miatt. Ha jól neveli a gyereket, akkor meg mi a gond? Miért jó idegen emberek szennyesében turkálni? 😟
2016. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%
Ocsmány dolog az ítélkezés.Nem te dolgod.Bár meg kell mondjam, én is csóválom a fejem, mikor ilyennel találkozom.Nem ítélem el, mert semmi közöm hozzá, inkább csodálkozom.Elég butácska az ilyen nő azt gondolom.Ismertem olyat, akinek 5 apától volt 7 gyermeke, azt tudta, hogy nem egy apától vannak, de hogy melyik gyereknek ki az apja, azt nem!Mindig vita kérdése volt, hogy az épp újonnan születendő vajon kitől lehet.De nem egy éjszakai pillangó volt ám az asszonyka, hanem egy egyszerű,eléggé csúnyácska nő.
2016. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
hát elég gáz, de ez van :D ezen már nincs értelme pattogni
2016. ápr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Igen, durva. Mi az hogy szégyellne ezzel zaklatni bárkit? A pasik nem szégyelltek beleélvezni? Azért ez furcsa. Meg az is,hogy "bárkit". Ez csak nekem tünik úgy,hogy a szóban forgó palik nem ketten voltak,hanem többen?
2016. ápr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy gáz ! Miért ti tudni szoktátok melyik babszemtől fingtok?
2016. ápr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy elítélendő, hogy valaki össze-vissza dug, mindenkivel védekezés nélkül, aztán a hatvanas nagyszülei nyugdíját pumpolja, hogy eltartsa a gyereket. Kifejezetten követendő példa, büszke lennék, ha a lányom is így élne majd.
2016. ápr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
Az. De masok maganeleteben vajkalni ugyancsak.
2016. ápr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ezeket a válaszokat, hogy még gázabb vájkálni meg turkálni a magánéletben. Ha mindenki tudja, akkor nyilván az illető sem titkolja olyan nagyon. És miért ne lehetne róla beszélni? Szűnjön meg témaként létezni az ismerősei körében, mert gáz amit csinált?
2016. ápr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Kiváncsi leszek majd ha a gyerek elkezd beszélni.. kérdezni fogja hogy neki ki a faterja akkor vajon a nőci mit fog kitalálni. sz.r ügy :D Szegény gyereket sajnálom főleg ha kis krapek, már most kilehet számitani hogy egy nőies selyemfiú kis bzi lesz
2016. ápr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én magam nem ítélem el. Az egyetlen dolog, ami miatt furcsán nézek, hogy egy férfi valahol a világban abban a tudatban éli az életét, hogy nincsen gyereke / vagy annyi gyereke van, amennyiről tud, közben ez nem igaz.
2016. ápr. 22. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!