Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Engem miért szólítanak le...

Engem miért szólítanak le állandóan az utcán?

Figyelt kérdés

Néha promósok, de többnyire kéregetőek állandóan leszólítanak és már nem értem, hogy miért.

Jó a kéregetőek leszólítanak mindenkit, de látom, hogy elmegy mellettük az utcán 10 ember és egyikhez sem szól hozzá, engem meg ha meglátnak már messziről magyaráznak, hogy elnézést elnézést tudnék-e segíteni?


Miért lehet ez?



2016. ápr. 22. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy látszik rajtad, hogy tudsz adni nekik pénzt?
2016. ápr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az biztos nem mert tök átlagosan öltözök és sosem adok
2016. ápr. 22. 23:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztosan olyan szép vagy, hogy örülnek ha hallják a hangodat.
2016. ápr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ja lemaradt hogy F 27 úgyhogy szép sem vagyok
2016. ápr. 22. 23:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg átlagosan barátságos a kinézeted. Azt hiszem, az enyém is az lehet, pedig igyekszem az ellenkezőjét elérni, mert baromira elegem van abból, hogy mindenki engem talál meg, utcán, boltban, mindenhol. Garantáltan nem úgy nézek ki, mint aki beszélgetni szeretne.
2016. ápr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 elwera ***** válasza:
Ma egy gyogyós követett az utcán amikor a kutyáimat sétáltattam, és magyarázott nekem hazáig. Én is hülyét kapok az ilyenektől.
2016. ápr. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ja én is rosszul vagyok ha beszélgetni kell
2016. ápr. 23. 01:01
 8/10 anonim ***** válasza:
"normális kultúrember " kinézeted van. Aki ilyen leszólítgatós dologgal foglalkozik mindegy hogy munka miatt vagy lehúzásból,az általában ezekre megy rá,és a naív lehúzható öregekre. Ha kigyúrt kopasz lennél ,pökhendien sétálgató yologyerek ,vagy mondjuk szeme sem áll jól atlétatrikós mobilon zenét üvöltető etnikum akkor nem szólítanának le.
2016. ápr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MZ.per.X ***** válasza:

Valahogy engem is mindig megtalál mindenki. Akár kéreget, akár az időt kérdezi, akár tudni akarja mi merre van... :D


Mintha tábla lenne a nyakamba akasztva hogy információ. :D

2016. ápr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%

de jó, hogy felénk csak szökőévente vannak kéregetők.. :) ☺


JAJJ NEE, SZÖKŐÉV VAN!! :ooo

2016. ápr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!