Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért képzelődnek az emberek?

Miért képzelődnek az emberek?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy csinálok valamit csinálnám, de jajveszékelnek meg átveszik a dolgot, pedig ha tudnának várni, én is megcsinálnám. De utálom már, többször volt rá példa, miért képzelődnek, azért mert valamit lassabban csinálok, azt kell hinniük már egyből azt feltételezik hogy nem tudom, és ez feljogositja hogy majd ők átveszik nehogy elrontsam ? egyszerüen már leütném az ilyen embereket
2016. ápr. 23. 17:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem engedik hogy én csináljam.. igy még is hogy a büdös életbe lehet fejlődni bármibe is ?!
2016. ápr. 23. 17:16
 2/2 Blade Bone ***** válasza:
Ezt én se szerettem régen, :/ aztán meg mikor nem csináltam semmit, lecsesztek, hogy semmirekellő vagyok, pedig csak rájuk hagytam a dolgokat előrelátóan, mert úgyis átvették volna. De nem haragszom rájuk, hiszen a szüleim voltak és tudom, hogy segíteni akartak csak. :) Egyébként szerintem csak félnek, vagy legalábbis bennük van az is, hogy ha majd te is megcsinálsz mindent, akkor ők nem érzik majd hasznosnak magukat.. Majd a saját környezetedben jobb lesz.
2016. ápr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!