Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek anyja/apj...

Van itt olyan akinek anyja/apja pszichiátriai kórházba került majd meggyógyult? Légyszives ne akarjatok ebből viccet csinálni.

Figyelt kérdés
Anyumat be kellett vinni a kórhàzba , mert nem kommunikàlt ès csak ezeket mondta:Kövesd a szívedet,èn akarok vezetni (de nem tudta hova akar menni , csak ,hogy a lelkèt akarja követni) , van szívem !! ...folyamatosan imàdkozott ( letèrdepelt a boltban !!!) Bàrhogy sèrtegettem faarccal nèzett ràm , ès nem mondott semmit csak imàdkozott.Kèrte hogy utoljàra imàdkozzunk vele ( legalàbb 5x elmondtuk vele a mi atyànkat) a mentősöknek azt mondta , hogy csak imàdkozni akar , meg könyörgött , hogy vezessen.A doktor megkèrdezte milyen nap van ma , ès csak annyit mondott ,hogy nemszàmít.A többit nem szeretnèm jobban kifejteni.Csak annyi lenne a kèrdèsem , hogy ha esetleg valami szekta lenne a hàttèrben akkor van rà esèly , hogy èszhez tèrítsèk ?

2016. ápr. 23. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:

ehhez kéne ismerni a körülményeket. lehet egy átmeneti pszichotikus epizód, azaz h átmenetileg bekattant kicsit, és sose lesz több ilyen, de ugye ezt nem tudni.

de miért? került kapcsolatba gyanús elemekkel mostanában?

2016. ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most valószínűleg leszadálják, zártosztályra kerül, addig míg nem születik pontos diagnózis. Hogy mi lesz vele, csak a pszichiáter fogadja tudni megmondani.
2016. ápr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jajj szegény, nem lehetett kellemes:(

Nem lehet tudni előre, az orvos tudja csak megmondani a diagnózis, fe bármi lehetséges, ha ilyen hamar "rosszul lett" akkor megvan rá az esély hogy ugyanilyen hamar jobban legyen.

Anyukád alapból is hívő? Nem került kapcsalatba mostanában gyanús emberekkel.

2016. ápr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocsi, az utolsó mondat egy kérdés akart lenni.
2016. ápr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én magam voltam súlyos pszichés állapotban 14 éve,a válásomkor.(Beszűkült tudatiállapot,erős öngyilkossági késztetéssel.)Miután a pszichoterápia felnyitotta a szemeimet,tünetmentessé váltam gyógyszerek nélkül.

A gyógyulás feltétele a beteg e gyüttműködési készségén múlik 80%-ban,s 20 %-ban a szakember felkészültségén,és elfogadottságán.

Szektásság.

Úgy tűnik r.katolikus édesanyád,s az nem szekta,bár vannak szektái.

A szélsőséges vallásosság lehet tünete egy pszichés állapotnak,de ritkán előidézője annak.Valami súlyos,és elhúzódó bűntudatot látok a háttérben.Ha azt megoldja,meg fog gyógyulni.

2016. ápr. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsi , különböző okok miatt csak most tudtam megnézni a válaszokat. Sajnos egy rokon volt az a "gyanus ember". Anyumék nem váltak ,de anyum úgy érezte egyedül van a gondjaival , és ezért fordult Istenhez . Azóta szegény jobban van , de annyira erős gyógyszereket kap , hogy naponta többször elmegy aludni mert fárad. (Lehet , hogy hülyeséget mondok és csak a vérszegénységtől )
2016. júl. 6. 08:41
 7/8 anonim ***** válasza:
mert miket kap? és mennyire vérszegény?
2016. júl. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hogy mennyire vérszegény azt nem tudom , de kapott rispent ,akinetont, neurolt és diazepant .
2016. júl. 8. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!