Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan akadt ki...

Szerintetek jogosan akadt ki apam az elettarsamra?

Figyelt kérdés
Múltkor elmentunk apukamhoz vendegsegbe. És ő azt szerette volna hogy aludjunk ott meg hogy főzzek nalla. Nekünk persze volt itthon dolgunk például főzés amit félbe hagytam meg takaritas. Így nem volt kedvem maradni így nem szóltam semmit amikor rá kerdezett hogy maradunk-e csak neztem rá. Apu ebből azt szűrte le hogy azért nem akartam maradni mert a barátom engem irányit. És most ki akadt a baratomra és nagyon csúnyakat irt neki. Egyszerűen nem értem apu viselkedeset hogy miért szeretne olyanokat hogy például aludjunk ott meg ilyenek mivel én már egy felnőtt nő vagyok külön lakásban élünk. Nem sokára kis banank lesz a barátommal. És hogy miért van mimdig ez hogy ő nem érti meg hogy nekünk is van dolgunk itthon meg hogy mi már nem abba a korban vagyunk hogy bulizzunk.
2016. ápr. 26. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Ha csak bambán néztél rá én isnazt szürtem volna le, hogy a barátod otthon meghagyogatta, hogy semmi esteben sem fogtok ott aludni. Egy határozott nem mindent megoldott volna. Majd kifejted, hogy miért nincs idôtök, majd, hogy jobban érezze magát megïgéred, hogy valamelyik hétvégét úgyintézitek,hogy tudjatok ott aludni. Én ezt tettem volna.


Apkád meg jogtalanul vádolta a barátodat, egy bocsánatkérés illendő lenne a részéről.

2016. ápr. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
igen, fura hogy csak bambultál. miért nem mondtad ezt így el neki, amit ide írtál? hogy felnőtt vagy és nem akarsz ott aludni? vagy dolgod van otthon?
2016. ápr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Egy felnőtt nő nem így viselkedik. Az irásodból ítélve, te még igenis gyerek vagy. Valamint attól, hogy külön lakásban éltek, még nem egyenlő azzal, hogy felnőtt is vagy.
2016. ápr. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Apukádnak semmi köze hozzá, hogy melyikőtök nem akart ott aludni. Kifelé azt képviselitek, hogy TI (kettesben) mit akartok. Egymás között meg lemeccselitek, hogy melyikőtök akarata érvényesüljön, ha nem ugyanazt akarjátok.

Szerintem tedd helyre apukádat, amiért csúnyákat írt. Minimum kérjen bocsánatot, de ne csodálkozzon, ha a barátod azt mondja, hogy legközelebb a temetésén hajlandó apádat látni.

2016. ápr. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha talán kinyitottad volna a szádat, akkor nem lett volna ez a balhé. Így kb. tényleg olyan hatása volt, hogy NEM MERTÉL megmondani vmit, vagy hogy azt várod, a párod rendezze le helyetted. Ha bajod van, ne azt várd, hogy a bambulásból a másik rájöjjön, mi a baj. Meg kell neki mondani, hogy apu, otthon is van dolgom, meg szeretnék kettesben is lenni a párommal. Ennyi lett volna. Mert lehet, magától nem is jut eszébe. Persze apukád is hülye, de te vagy itt a hibás. Ennyire konfliktuskerülőnek nem szabad lenni.
2016. ápr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát igen ezt elszurtam sajnos

Most meg irt anyukámnak akitől már évek óta elvalt hogy nem orul úgy jött ki annak hogy egyutt vagyunk a párommal. Nem értem azert miért szól ennyire bele már nem vagyunk gyerekek.

2016. ápr. 26. 12:12
 7/8 anonim válasza:
Egy csapat gyerek veszekedése, komolyan.
2016. ápr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy lehet már félbehagyni a főzést? Azt vagy csináld, vagy nem, nem lehet félbehagyni, na mindegy. Takarítás is megvart volna, komolyan azért szaladtál haza apádtól, mert mindenáron takarítani akartál otthon? Gondolom ritkán mentek hozzá, magányos, csak veled akart lenni. És szép gesztus volt tőle, hogy együtt hívott titeket, jó alkalom lett volna átbeszélgetni az estét, együtt főzni.. jól megismerhették volna egymást a pasiddal. Hát ezt te rontottad el, te felnőtt nő.
2016. ápr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!