Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem a legfontosabb...

Csak szerintem a legfontosabb dolog az életben a pénz?

Figyelt kérdés
Hogy ha az embernek nincs pénze nem tudja magának megvenni a legjobb dolgokat, ruhákat, nem tud oda menni nyaralni ahová csak akar, szép, kertes házban nem lakhat, illetve nincs meg az anyagi biztonsága sem.
2016. ápr. 26. 22:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
A kategória hogy jön ehhez a kérdéshez?
2016. ápr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
az! isten szent nevében senki nem ad 1 kiló kenyeret a boltban mondta nagyapám
2016. ápr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Úgy hogy a férfiak elítélik az olyan nőket akiknek a pénz is fontos.
2016. ápr. 26. 22:10
 4/17 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem meg a pénz csak papír. Általában azok az emberek -pénz és -luxusmániások, akik az igazi örömforrásokat, célokat nem találják meg az életben.
2016. ápr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
#3 Azt az embert meg, akit a pénzéért "szeretnek", csak sajnálni tudom.
2016. ápr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Vajna Timike is tudja, hogy milyen fontos a pénz...
2016. ápr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
Valakit nagyon zavarhat, hogy pont 69 a százalékom. Okééé, vesztesek. :DDD
2016. ápr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%
Próbálj meg pénzzel egészséget, családot, szeretetet megvenni! :) Tudod, ezek a dolgok ha nincs pénz és szerencsés vagy, akkor megmaradnak az életben, míg a luxusélet múlandó és el sem tudod képzelni, h a pénz mennyire megtudja az ember személyiségét változtatni... :)
2016. ápr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem a legfontosabb dolog. Persze fontos. Szerintem csak addig fontos, hogy meg lehessen élni olyan átlagos szinten. Sose vágytam luxusra, külföldi utazásokra és még lehetne sorolni. Mindenképpen vannak fontosabb dolgok, viszont valamiből tényleg meg kell élni.
2016. ápr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
És a férfiak nagy rész az olyan nôket nem azért ítéli el, mert csóró, vagy dolgozni nem szeretô lusta disznó, hanem mert gusztustalan dolog valakivel a pénze miatt együtt lenni.
2016. ápr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!