Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik a muzulman...

Miért nem szeretik a muzulman fférfiak a csinos nnőket?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 27. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Mert náluk az eszme mindent felülmúl. Ez a legkisebb problémájuk, ha képesek meghalni ezért az eszméért.
2016. ápr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy nem szeretik a csinos nőket? Szerintem szeretik.
2016. ápr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Szeretik,nem a kinézettel van a bajuk. A magamutogató csinos nőket nem szeretik akikre bármelyik férfi csorgathatja a nyálát és ezt még élvezik is és rájátszanak.
2016. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Néztem a tv -ben a nőket,hat egyiket sem valami csinibaba!

1\1 mi köze az eszméknek a jó csajokhoz?

2016. ápr. 27. 17:55
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
49%
Én csinos vagyok és engem szeretnek lol.
2016. ápr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
66%

Szeretjük a csinos nőket.


Szerintem te az arabokra gondolsz. Ott ugyanis több helyen a duci nők számítanak ideálnak.

Csakhogy a muszlimok 20%-a arab.


Ahogyan én is magyar vagyok, nem pedig arab (csak épp muszlim).

2016. ápr. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#1

Mert a vallás mondja ki ezeket az eszméket, és azzal jár együtt ez a kultúra, hogy a nőknek így kell öltözködniük.

Persze van valami mögöttes ideológia, mint akármelyik elmebeteg vallásban. Ha pedig az egész teste le van takarva egy ronggyal, honnan látszik, hogy szép-e.

Meg vagyontárgy a nő, így ha megveszik vagy csak szimplán feleségül veszik mert ez XY Hadzsim lánya, azt nem vihetik vissza, hogy hoppá, mégsem kérem. Zsákbamacska az egész.


Persze ez kicsit általánosítós téma. Ahol normális népek élnek ott a szépség/szerelem élvez előnyt nem a pénz vagy kapcsolat. Nézd meg a szíriai nőket/férfiakat ők olyan "szépek" mint az európaiak.

2016. ápr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem muszáj egész Szíriáig menni.

Elég csak ide a Balkánra menni Boszniában vagy éppen Albániába. Itt sem öltöznek be annyira a nők.


https://www.youtube.com/watch?v=rHZuq6kR3xg

2016. ápr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!